1. Home - Galeria
  2. O mnie
  3. Oferta
  4. Kontakt
  5. Sesja w prezencie
  6. Fotobudka
  7. Strefa klienta
  8. Blog

Przepiękny księżniczkowy fotel już dotarł

Przepiękny księżniczkowy fotel już dotarł, mam go, a niebawem kolejny, ale to tajemnica ;-) Ten fotelik to moje zauroczenie od pierwszego zobaczenia. Już widzę jak cieszą się mamy może 1 - rocznych raczej 2,5 - 5 - latek. Pewnie śmiejecie się często z moich wpisów ;-), rozumiem to, często sam śmieję się z siebie kiedy słucham tego co mówię. Często żartując do Was, mówię że to są moje narzędzia pracy takie jak młot kowala. To nie jest zwyczajna praca, to fascynacja i przygoda, ech chwilo trwaj...Przeraża mnie myśl, że kiedyś mogłoby mi się to znudzić.

A co tam, myślcie co chcecie ;-), mam emocjonalny stosunek do mojej powiększającej się graciarni to znaczy akcesoriów do sesji. Tak wiem, to nie jest zdrowe ;-) Niedługo pojawią się dwa nowe fotele, jeden bardzo podobny, ale w innej kolorystyce, drugi prawdopodobnie bielusieńki (ale do przeróbki)... jak szaleć to szaleć. Za kilka tygodni pojawi się piękne stylizowane łóżeczko dla 1 - 2 latków. Znajomi pytają mnie "Po co ci tyle tego?". Trochę trzeba się przyznać do pewnego schorzenia, oglądam piękne foty dziewczyn zza oceanu i mówię sobie - kurcze ;-) ja też tak chcę, przecież jeszcze tylko parę teł, parę "gratów" i będzie to w moim zasięgu, takie sesje i ja będę mógł robić.

Mam też i męskie marzenia, które realizuję w związku z sesjami. Sprawiłem sobie śliczniusią szlifierkę oscylacyjną, fajne duże imadło, piły, wyrzynarkę, jeszcze marzy mi się spawarka i mała piła tarczowa czy jak ona się tam nazywa, powoli działam własne pomysły na akcesoria i jest ich już spora lista.

Niebawem pojawią się wspaniałe foty z sesji świątecznych, zrobione, jeszcze chwilę poczekają na obróbkę.
Nowe akcesoria już testujemy w boju, cudnie wygląda zimowe tło z latarniami w stylizacji noworodkowej, to wszystko zabaczycie już za 5 chwil na blogu ;-)

sesja dla dziewczynki w Lublinie

Akcesoria do sesji dziecięcych, niemowlęcych. Fotograficzna sesja dziecięca w Lublinie

sesja dla dziewczynki w Lublinie


© White Pixel Fotografia Lublin