1. BLOG
  2. Home - Galeria
  3. Oferta
  4. PROMOCJE
  5. Ciążowa
  6. Studio
  7. Sesja Lifestyle
  8. Fotobudka

STUDIO FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ W KRAŚNIKU, LUBLINIE i nie tylko ;-)Sesja dla czteromiesięcznego niemowlaka
- zobacz więcej...

Sesja maluszków w 3,5 - 4,5 miesięcznych jest nie tylko dla rodziców, którzy z różnych względów nie zrobili sesji noworodkowej, ale dla wszystkich, którzy chcą zatrzymać w kadrze cudne minki ukochanego maleństwa.

sesja dla dzieci od trzeciego do czwartego miesiąca


Sesja ciążowa
- zobacz więcej...

Sesja ciążowa wspólnie z ojcem dziecka, to znakomity pomysł. Wiem, że faceci w większości raczej nie przepadają za sesjami, pozowaniem, przebieraniem się, ale dla swojej kobiety, w dodatku w ciąży, zrobią wszystko ;-) Kobietom w ciąży przecież się nie odmawia. Drogie Panie, przyszłe mamy, to jedna z niewielu okazji w życiu, żeby namówić swojego partnera do sesji fotograficznej. Nie odmówi! Jak już przyjdzie do studio i zobaczy, że to super pamiątka na całe życie, angażuje się na sto procent. Efektem są takie właśnie piękne zdjęcia z ostatniej sesji ciążowej w studio w Kraśniku. Zapraszamy do galerii po więcej, a Was kochane przyszłe mamy zapraszam na sesję z mężem, lub bez...;-)

ciążowa sesja w studio w Kraśniku wspólnie z mężem, partnerem


MINI SESJE ŚWIĄTECZNE
- więcej informacji...

Zapraszamy na mini sesje świąteczne. Zróbcie piękną pamiątkę swoim kochanym pociechom, upominek ciociom, wujkom, babciom, dziadkom pod choinkę. Na sesje proponujemu 2 weekendy listopadowe 18-19 i 25-26, jeden weekend grudniowy 9-10. Dużo pięknych fotografii i szczegóły oferty znajdziecie na podstronie MINI SESJA ŚWIĄTECZNA

świąteczna mini sesja w studio w Kraśniku


Super rodzeństwo na sesji nad Wisłą
- zobacz więcej...

Byliśmy pełni podziwu dla dzieciaczków podczas sesji, dla rodziców oczywiście też ;-). Było bardzo upalnie, powietrze stało w miejscu, na szczęście dla nas wszystkich nie było komarów ;-) Nasi modele wiedzieli po co przyjechali nad Wisłę. Pięknie ubrani, jednakowo kolorystycznie, gotowi do pracy. Wszystkim zależało na tej sesji rodzinnej i oto efekty ;-). Ciekawi jesteśmy czy w przyszłym roku Wisła pozwoli skorzystać z jej uroków. Tego lata udało się nam zrobić naprawdę wyjątkowe ujęcia. Zobaczymy za rok ;-)

plenerowa sesja dziecięca nad wisłą dla siostry i brata


Mikołajka ;-) i inne piękne stylizacje na sesji noworodkowej w Lublinie...
świąteczna   sesja w Kraśniku i w Lublinie świąteczna   sesja w Kraśniku i w Lublinie

Przepiękny księżniczkowy fotel ;-) - zobacz więcej...

Przepiękny księżniczkowy fotel już dotarł, mam go, a niebawem kolejny, ale to tajemnica ;-)

sesja dla dziewczynki w Lublinie

A to tylko kilka foteli z mojej kolekcji ;-)

sesja dla dziecka w studio w Lublinie


Powoli przyjeżdzają do nas nowe, niesamowite tła fotograficzne - zobacz więcej...

UWAGA UWAGA! :) Szalejemy! Całe 24 nowe tła!
Jeszcze piękniej, jeszcze ciekawiej, jeszcze bardziej różnorodnie, jeszcze więcej możliwości. Rozwijamy się, spełniamy swoje marzenia i robimy to wszystko dla Was ;-)
Już niebawem nowe, niesamowite stylizacje zimowe, nie tylko nowe tła, ale również sanki, sztuczny śnieg, łóżeczka, kołyski i wiele innych niespodzianek. Wraz z pojawieniem się nowych teł, tworzymy nowe, cudne stylizacje noworodkowe.

sesja zimowa świąteczna w Lublinie sesja zimowa świąteczna w Lublinie sesja zimowa świąteczna w Lublinie


Świąteczna sesja noworodkowa - zobacz więcej...

Przecudna Lenka z pięknymi włosiskami ;-) oczarowały mnie już na początku.

fotograf dziecięcy w Lublinie i Kraśniku


Świąteczna sesja dziecięca - zobacz więcej...

Piękne, klimatyczne sesje świąteczne w Lublinie, Kraśniku

fotograf dziecięcy w Lublinie i Kraśniku


Nowe tła scenkowe w naszym studio - zobacz więcej...

Jesteśmy strasznie ;-) zadowolenie z nowych teł ;-)

sesja studyjna natłach scenkowych w lublinie


Kilka dobrych rad fotografa ;-)

Drodzy Państwo, często jesteście zdziwieni kiedy mówię, że sesje plenerowe najlepiej jest zacząć o godzinie 16.00. Dlaczego? Z pewnością nie raz widzieliscie na fotkach twarze, które razi słońce, twarze spocone, rozdrażnione i o ile dorośli z irytacją, ale byliby w stanie pozować w promieniach słońca to dzieciaki NIGDY.
Wiem, dzieciaczki chodzą wcześnie spać, tak jest to problem, który ja również dostrzegam, dlatego najlepiej jest próbować wstrzelić się ;-) w dzień odrobinę pochmurny. Są sytuacje, kiedy moje dobre chęci, dobra mina podczas rozmowy telefonicznej nie załagodzi problemów, które pojawiają się kiedy łamiemy podstawowe zasady przy pracy z dziećmi.

Na sesji warto spotkać się odrobinę wcześniej, aby dzieciaczki mogły oswoić się trochę, 2-3-4 latki wybiegać, stracić odrobinę energii ;-) Wysokie temperatury dokuczają wszystkim, ale dzieci nie rozumieją, że trzeba uśmiechać się na siłę, kiedy nie jest fajnie, bo teraz jest sesja (czytaj : robić dobrą minę do złej gry ;-) Podczas sesji pozwalamy maluchom, jeśli mają taką potrzebę, pobiegać, pobawić się, przytulić się do mamy, czyli odprężyć się ;-) Pisze to dlatego, żeby mogli Państwo zrozumieć, że w ciągu 2 godzin sesji, fotografowania jest 30-40 minut, reszta to sprawy organizacyjne ;-), negocjacje i podstępy, żeby maluszek nie stwierdził, że nie ma tu nic ciekawego i większa frajda będzie z wyrwania połowy kwiatów z pobliskiego kląbu ;-)
Nie są to moje pobożne życzenia, ale wnioski z błędów, które przez kilka lat przy foto z dzieciakami zdarzyło mi się popełnić z własnej winy lub z powodu zbytniej uległości ;-).Sesja rodzinna w parku pałacowym w Kozłówce koło Lublina ;-) - zobacz więcej...

Piotruś z mamą. Piękna sesja matki z synem. Rodzina nie jest w komplecie...tata jest po drugiej stronie obiektywu ;-) Wkrótce więcej zdjęć...

sesja rodzinna plenerowa w Kozłówce koło Lublina
Uśmiechnięta Agatka w naszym studio ;-) - zobacz więcej...

Cudna Agatka przywitała mnie uśmiechem i tak było do końca sesji. W tym wieku maluchy bardzo słabo mają rozwinięty system "swój - obcy" dlatego bardzo lubię z nimi pracować. Wspaniały prezent od cioci ;-)

sesja-studio-dla-dziecka-lublin-kraśnik


PROMOCJA "Pakiet nad Wisłą… - zobacz więcej...

Promocja na sesję dziecięcą lub rodzinną trwa tylko do końca wakacji...:-) Zapraszamy

sesja-plenerowa-dla-dziecka-promocyjne ceny-lublin-kraśnik


Sesja nad Wisłą - zobacz więcej...

Niesamowita przygoda i zabawa dla Piotruśka, piękne okoliczności przyrody i brak komarów ;-) to wszystko nad Wisłą niedaleko Annopola, a zdjęcia przy okazji... ;-))

sesja-plenerowa-dla-dziecka-lublin-kraśnik© White Pixel Fotografia Lublin