1. BLOG
  2. Home - Galeria
  3. Oferta
  4. PROMOCJE
  5. Ciążowa
  6. Rodzinna
  7. Sesja Lifestyle
  8. Studio
  9. Fotobudka

Sesja dziecięca, rodzinna w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

CSK to niezwykłe miejsce na sesję

Najpierw dwa słowa o naszych wrażeniach z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Dwa słowa to metafora, bardzo chciałoby się opisać na dwóch stronach A4, a i to byłby zbyt ogólny i pobieżny opis. Ale do rzeczy ;-) Od pierwszego do ostatniego kroku w CSK, byliśmy pod wrażeniem architektury. Od jakiegoś czasu jesteśmy fanami nowoczesnej stylistyki i architektury, staramy się włączać ją w nasze fotograficzne stylizacje.

centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk

Jest to miejsce cudowne, zarówno pod względem architektonicznym jak i fotograficznym, co kilka kroków inny klimat, inny styl, a dodatkowo niesamowity taras z panoramą Lublina. Zrobiliśmy całkiem sporo fotografii, te kilka na blogu to tylko zajawka obrobiona na szybko. Marzy nam się sesja rodzinna w tym miejscu, zupełnie w innym klimacie niż zwykłe sesje rodzinne. Przy odrobinie czasu dodam więcej fotografii z CSK. Zapraszam na FB, gdzie fotki pojawia się z pewnością wcześniej ;-)

centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk centrum-spotkania-kultur-w-lublinie-csk


© White Pixel Jacek Skrok