1. BLOG
  2. Home - Galeria
  3. Oferta
  4. PROMOCJE
  5. Ciążowa
  6. Rodzinna
  7. Sesja Lifestyle
  8. Studio
  9. Fotobudka

Noworodkowa sesja lifestyle

Tylko na sesji lifestyle możemy zrobić głębokie, fajne fotografie. Dajemy spory kawałek miłości, ciepła, ale również pokazujemy fragmencik Waszego świata, mieszkania, Was prawdziwych i to jest siła sesji lifestyle, szczególnie noworodkowej i rodzinnej.

noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie

Kiedy dzieci dorosną będą oglądać światy, które tak bardzo się zmieniły lub, które zostały tylko na fotografiach. Będą odczytywać relacje, uczucia, emocje rodziny, ale i patrzeć na siebie samych, malutkich, delikatnych i tak bardzo kochanych, pieszczonych. Kto z Was dużych nie chciałby mieć sesji noworodkowej z własnego dzieciństwa. Zawsze mam opory przed chwaleniem siebie, swojej pracy, ale zrobię to zachwalając ideę, dla mnie jest to cudna pamiątka.


noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie

Każdy, kto ma kociaki wie, że nie mogło się to inaczej skończyć, ale przynajmniej łóżeczko zagrzane. A może zostaną przyjaciółmi ;-)?


noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie noworodkowa sesja lifestyle, domowa w lublinie


© White Pixel Jacek Skrok