Opcje dodatkowe : pliki zapisane na nośniku DVD - 20 zł,

Każda dodatkowa godzina pracy fotobudki - 100 zł

Czas przygotowania fotobudki nie jest wliczony do zamówionego czasu wynajęcia.

Ofertę studniówkową ustalamy indywidualnie, zawsze bardzo promocyjnie;-)
Czy widzieliście większy wybór teł?

fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka na studniówkę lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka Kraśnik fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin fotobudka lublin

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce TŁA I WYDRUKIZWRÓĆCIE UWAGĘ NA ILOŚĆ AKCESORIÓW ;-)

Czym kierować się wybierając profesjonalną fotobudkę?

Odpowiedź jest bardzo prosta, oczywiście takimi samymi kryteriami jakimi kierujemy się przy wyborze butów, sukienek czy samochodu, czyli oczywiście JAKOŚCIĄ i żeby nie było, że pleciemy banały, przechodzimy do konkretów.

Profesjonalna fotobudka, aby uzyskać odpowiednią jakość zdjęć, ostrość, jasność, plastykę musi posiadać dodatkowe oświetlenie. Wbudowane oświetlenie jest bardzo często niewystarczające, natomiast otaczające oświetlenie żarówkowe wpływa na zażółcenie twarzy osób fotografowanych. Dodatkowe oświetlenie jest tak ważne dlatego, że fotobudka używana jest zwykle podczas imprez wieczorowych.

Zajmując się fotografią zawodowo, posiadamy wiedzę i sprzęt, który w każdych warunkach da wspaniałą jakość Waszych zdjęć.


Fotobudka to zabawa i szaleństwo przebierania się, ZWRACAJCIE UWAGĘ NA ILOŚĆ AKCESORIÓW, im więcej, tym większa frajda z przebierania i wcielania się w różne role. Kilka par okularów i kilka peruk dobre są dla właścicieli fotobudki (z niewielkim budżetem), ale do dobrej zabawy przez kilka godzin może okazać się niewystarczjące i nudne dla gości.

© White Pixel Fotobudka Lublin