1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. O mnie
 8. Strefa klienta
 9. Fotobudka
 10. Sprzedam

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. STARSZAKI
 5. Dzieci

SESJE DZIECIĘCE w Kraśniku, Lublinie i nie tylko ;-)

Pakiety "Starszaków" dostępne są od 2,5 do 6 lat, dla dzieci powyżej 6 roku przygotowaliśmy pakiety "Dzieci"

. dziecięca sesja w studio

Aktualny cennik 2019 r.

SESJA PLENEROWA - 290 zł, 15 ujęć
- miejsce pleneru do uzgodnienia. Fajnymi plenerami o dużych możliwościach i sporym urozmaiceniu są skansen lubelski i park pałacowy w Kozłówce oraz Ogród Botaniczny w Lublinie. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesje plenerowe rozpoczynam w zależności od miejsca między godziną 15.30 a 17.00, w lecie kiedy jest gorąco, nawet nieco poźniej. Sesji plenerowych nie wykonuję w weekendy.

Opcje dodatkowe:
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych i nośnika dvd, są one dostępne opcjonalnie w cenie:
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z białą ramką 3,00 zł szt.
(w cenie odbitek zawarty jest koszt przesyłki odbitek do klientów Pocztą Polską ),
- spersonalizowana płyta z wybranymi plikami - 25 zł,
- każde dodatkowe ujęcie - 25 zł + ewentualnie odbitka 15x23 cm 3 zł szt.sesja jesienna studio kraśnik

Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail.

REZERWACJA


sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja jesienna studio kraśnik sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa chlopca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja jesienna studio kraśnik sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie lublin sesja jesienna studio kraśnik dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie lublin sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie lublin sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie sesja jesienna studio kraśnik dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio

Zapraszamy do galerii SESJI RODZINNEJ

rodzinna sesja studyjna w kraśniku

dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku sesja portretowa dziecięca w studio w lublinie lublin dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku sesja jesienna studio kraśnik dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku portret chł0pca w studio w stylu skandynawskim mini sesja wielkanocna lublin mini sesja wielkanocna lublin

Do sesji dziecięcych dostępne są akcesoria dostosowane do wieku - stylowe zabawki, latarenki, wózki, łożeczka itp.

SESJA W PREZENCIE
Profesjonalna sesja fotograficzna to oryginalny i niezwykły prezent, który nigdy nie straci na atrakcyjności. Zdjęcia z sesji przetrwają dłużej niż wszystkie misie, lalki i samochodziki razem wzięte ;-).


sesja w prezencie lublin warszawa

Dostępne są niestandardowe, ręcznie robione zaproszenia na sesję w cenie 20 zł.


fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio

dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku mini sesja zimowa lublin dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku mini sesja jesienna w studio w lublinie jesienna mini sesja dziecięca w studio w lublinie dziecięca sesja świąteczna w studio lublin dziecięca sesja w studio dziecięca sesja świąteczna w studio lublin dziecięca sesja świąteczna w studio lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio dziecięca sesja w studio w lublinie kraśniku dziecięca sesja w studio dziecięca sesja jesienna w lublinie fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja jesienna w lublinie sesja z mikołajem w przedszkolu lublin

Profesjonalna sesja z Mikołajem w przedszkolu na stylowym, świątecznym tle, to niesamowita pamiątka dla dzieciaków. Inną świetną okazją na sesję z użyciem teł fotograficznych jest bal karnawałowy, na którym dzieciaki poprzebierane, wystrojone przez mamy, wyglądają zjawiskowo ;-). Pracujący rodzice i zajęte przygotowaniami Panie nie mogą zrobić fotek, a fotograf uwieczni dzieciaki zawodowo ;-) w Kraśniku, Lublinie, Puławach i nie tylko.


Studio fotografii dziecięcej w Lublinie - sesje dziecięce domowe i plenerowe.

© White Pixel Fotografia Lublin