1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Sesja w prezencie
 7. Fotobudka
 8. Blog
 9. Strefa klienta

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki
 5. Dzieci

SESJA STUDYJNA w ubranku z chrztu

sesja dziecięca pamiątka chrztu lublin

SESJA STUDYJNA w KRAŚNIKU - 240 zł, 12 ujęć, 3 stylizacje, czas trwania sesji 1 godz. - promocja sierpniowa - POZOSTAŁE UJĘCIA Z SESJI GRATIS - około 20-40 ujęć - więcej info w zakładce - PROMOCJE

SESJA STUDYJNA DOMOWA (w domu u klienta) - 320 zł, 15 ujęć, 3 stylizacje, (możliwe są 2 ujęcia z rodzicami i 2 z rodzeństwem).
Czas trwania sesji zależny jest od nastroju malucha, jeśli trafimy na dobry humorek to może to być około dwie godziny. Czas liczony łącznie ze zmianą stylizacji. Do realizacji sesji potrzebna jest powierzchnia 2,5 x 2,5 m.
Sesję studyjną domową realizujemy od 9 do 15 miesiąca. Niemowlaki starsze niż 15 miesięcy zapraszamy do studio w Kraśniku.

W cenie sesji nie są zawarte odbitki papierowe i nośnik dvd. Są one dostępne opcjonalnie.
Opcje dodatkowe:
- każde dodatkowe ujęcie 25 zł,
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym - 3,00 szt.,
- płyta dvd z nadrukowaną fotką z sesji - 25 zł,
- dostępne jest również ozdobne, ręcznie wykonane zaproszenie na sesję, które może zostać dołączone do innych upominków. Cena takiego zaproszenia to 20 zł.

Domowa sesja studyjna w ubranku z chrztu, to niezapomniany prezent od wspaniałych chrzestnych, kochanej babci ;-)

sesja dziecięca pamiątka chrztu lublin

Sesja - pamiątka chrztu może składać się z kilku ujęć w ubranku z chrztu i pozostałych w innym ubraniu przygotowanym przez rodziców i w innych stylizacjach. Często na sesjach z okazji chrztu rodzice mówią, że zdecydowali się na taką sesję dlatego, że sami nie mieli ani jednego zdjęcia z własnego chrztu. Inną motywacją do zamówienia sesji jest sytuacja, kiedy "ciotce Kryśce" nie wyszło ani jedno zdjęcie w kościele ;-). Nie wykonuję reportaży podczas sakramentu chrztu w kościele.

REZERWACJA

Najpiękniejsza pamiątka z chrztu, jaką możesz zrobić swojemu szczęściu.

fotograf na chrzest w lublinie

Po wykonanej sesji, w dniu sesji następuje dopłata pozostałej, uzgodnionej kwoty. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest plikiem pdf, z fotkami o rozdzielczości ok. 500 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Za dodatkowe, wybrane ujęcia płacą Państwo przelewem 30 dni od wysłania numerów wybranych ujęć, przed podaniem linku do pobrania obrobionych plików lub przed wysłaniem płyty z plikami Pocztą Polską (opcja z płytą).fotograf na chrzest lublin kraśnik fotograf na chrzest lublin

FOTOBUDKA NA PRZYJĘCIU Z OKAZJI CHRZTU w Lublinie, Kraśniku, Puławach i nie tylko ;-)

PRZYJĘCIE RODZINNE NIE MUSI BYĆ NUDNE!!!

Czy Wam również przyjęcie z okazji chrztu kojarzy się tylko z siedzeniem i jedzeniem ;-).

MOŻECIE TO ZMIENIĆ, WYSTARCZY ZAMÓWIĆ NASZĄ FOTOBUDKĘ

To jedyna taka atrakcja dla dużych i małych, pamiątka dla gości oraz dla Twojego Skarbu ;-)

Świetna zabawa, super sposób na rozbawienie gości! Niezapomniana pamiątka, foty rodzinki w "niecodziennych" przebraniach, będą wspominane przez następne pokolenia nieco dłużej niż przyjęcie ;-).
PAMIĘTAJ!!! NIE ROBISZ TEGO DLA SIEBIE ;-)

TWOJA RODZINKA NA WESOŁO ;-)

fotograf na chrzest lublin fotograf na chrzest lublin fotograf na chrzest lublin fotograf na chrzest lublin fotograf chrzest lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin fotograf chrzest lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin sesja w ubranku ze chrztu lublin sesja w ubranku ze chrztu lublin fotograf chrzest lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin sesja w ubranku ze chrztu lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin sesja w ubranku ze chrztu lublin fotograf chrzest lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin fotograf chrzest lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin fotograf chrzest lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin sesja na tle chrzest fotograf lublin

Sesja w ubranku z chrztu, najpiękniejsza pamiatka dla dziecka.

© White Pixel Fotografia Lublin