1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. Sesja w prezencie
 8. Fotobudka
 9. Blog
 10. Strefa klienta

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki
 5. Dzieci

SESJA STUDYJNA w ubranku z chrztu

sesja z okazji chrztu Krasnik, prezent na chrzest Lublin

Aktualny cennik 2019 r.

SESJA STUDYJNA w KRAŚNIKU - 250 zł, 10 ujęć, 3 stylizacje, czas trwania sesji 1 godz. Sesje w studio dostępne są również w weekendy.

SESJA STUDYJNA DOMOWA (w domu u klienta) - 350 zł, 15 ujęć, 3 stylizacje, (możliwe są 2 ujęcia z rodzicami i 2 z rodzeństwem).
Czas trwania sesji zależny jest od nastroju malucha, jeśli trafimy na dobry humorek to może to być około dwie godziny. Czas liczony łącznie ze zmianą stylizacji. Do realizacji sesji potrzebna jest powierzchnia 2,5 x 2,5 m.
Sesję studyjną domową realizujemy od 8 do 12 miesiąca. Niemowlaki starsze niż 12 miesięcy zapraszamy do studio w Kraśniku.

Opcje dodatkowe:
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych i nośnika dvd, są one dostępne opcjonalnie w cenie:
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z białą ramką 3,00 zł szt.
(w cenie odbitek zawarty jest koszt przesyłki odbitek do klientów Pocztą Polską ),
- spersonalizowana płyta z wybranymi plikami - 25 zł,
- każde dodatkowe ujęcie - 25 zł + ewentualnie odbitka 15x23 cm 3 zł szt. - dostępne jest również ozdobne, ręcznie wykonane zaproszenie na sesję, które może zostać dołączone do innych upominków. Cena takiego zaproszenia to 20 zł.

Domowa sesja studyjna w ubranku z chrztu, to niezapomniany prezent od wspaniałych chrzestnych, kochanej babci ;-)

sesja z okazji chrztu Krasnik, prezent na chrzest Lublin

Sesja - pamiątka chrztu może składać się z kilku ujęć w ubranku z chrztu i pozostałych w innym ubraniu przygotowanym przez rodziców i w innych stylizacjach. Często na sesjach z okazji chrztu rodzice mówią, że zdecydowali się na taką sesję dlatego, że sami nie mieli ani jednego zdjęcia z własnego chrztu. Inną motywacją do zamówienia sesji jest sytuacja, kiedy "ciotce Kryśce" nie wyszło ani jedno zdjęcie w kościele ;-). Nie wykonuję reportaży podczas sakramentu chrztu w kościele.

Najpiękniejsza pamiątka z chrztu, jaką możesz zrobić swojemu szczęściu.

fotograf na chrzest lublin

Po wykonanej sesji należy dokonać wpłatę pozostałej kwoty na konto. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 500 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail.
REZERWACJAsesja dziecięca pamiątka chrztu lublin fotograf na chrzest w lublinie sesja z okazji chrztu Krasnik, prezent na chrzest Lublin sesja z okazji chrztu Krasnik, prezent na chrzest Lublin fotograf na chrzest lublin kraśnik fotograf na chrzest w lublinie sesja dziecięca pamiątka chrztu lublin

Sesja w ubranku z chrztu, najpiękniejsza pamiatka dla dziecka.

© White Pixel Fotografia Lublin