1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. O mnie
 4. Oferta
 5. PROMOCJE
 6. KONTAKT
 7. W prezencie
 8. Strefa klienta
 9. Studio
 10. Fotobudka

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki

ZAPRASZAMY DO STUDIO W KRAŚNIKU

Dostępne jest 7 dni w tygodniu, ale tylko w uzgodnionych, zarezerwawanych godzinach. Drodzy Państwo, po studio chodzimy we własnych ciapach, zapominalscy śmigają w skarpetkach, czyste buty zakładamy tylko do sesji ;-) z tego względu, że praca z małymi modelami wymaga, aby podłoga była nienagannie czysta.

Dni powszednie - 10.00 - 19.30
Sobota - 10.00 - 19.30
Niedziela - 12.00 - 17.30
Proszę o przychodzenie na sesję maksymalnie 10 minut przed umówioną godziną, najlepiej punktualnie ;-) niewielkie opóźnienia nie są problemem, wiadomo z dzieciakami nie jest tak łatwo się wybrać. Sesje lifestyle dostępne również w niedzielę. Sesji plenerowych i noworodkowych nie realizuję w niedzielę. Nie wykonuję zdjęć do dokumentów.

DANE KONTAKTOWE

WHITE PIXEL Jacek Skrok
Adres: ul.Kopernika, 23 - 200 Kraśnik

Telefon: 783 665 044 - po godz. 19.30 nie odbieram telefonów i nie odpisuję na sms. Kontakt telefoniczny bywa utrudniony, gdyż podczas sesji nie odbieram telefonu. W pilnych sprawach proszę o pytania sms.
E-mail: whitepixel4@gmail.com

NIP: 715 10 30 540
REGON: 061431215

REZERWACJA
Przed dokonaniem rezerwacji, czyli wpłaty zaliczki lub zadatku, proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na tej podstronie oraz na podstronie zamawianej sesji. Wpłata zadatku lub zaliczki oznacza, że zapoznali się Państwo ze wspomnianymi informacjami i je akceptują.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok, ul. Kopernika, 23-200 Kraśnik,
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
w tytule "rodzaj sesji np. niemowlęca domowa lub niemowlęca studio, plenerowa itd., wybrany pakiet, imię i nazwisko, adres miejsca wykonania sesji, nr telefonu oraz data sesji lub przewidzianego terminu porodu".


Drodzy klienci, niedotrzymywanie terminów kontaktu, nieodbieranie telefonu, bądź nieodpisywanie w czasie umówionym nie skutkuje automatyczną zmianą terminu na dowolny inny wymyślony przez klienta, ale utratą zaliczki-zadatku. W związku z tym, że muszę organizować opiekę dla mojego syna na czas sesji, nie mogę sobie pozwolić na nieskończone przekładanie opieki, czy nieuczciwość w stosunku do osób, które dla mnie rezerwują swój czas.
Drodzy Państwo, do niemal każdej usługi dojazd w odległości do 50 km jest bezpłatny. Dojazd w takiej odległości nie jest dla mnie problemem, ponieważ niemal wszyscy moi klienci mieszkają w takiej odległości od Kraśnika, bardzo często w Lublinie.

Sesję wykonuję po telefonicznym uzgodnieniu terminu i szczegółów sesji oraz wpłacie 100 zł na konto. Opłacając rezerwację na sesję noworodkową proszę o umieszczenie informacji, że jest to zaliczka. Na rezerwację wszystkich innych usług wpłacany jest zadatek.

Uzgodnienie terminu bez wpłaty zaliczki jest tylko miłą rozmową, a brak wpłaty po uzgodnionym czasie lub po 48 godzinach anuluje rezerwację. Nigdy nie wyjezdżam na sesję, na którą nie została wpłacona zaliczka ,co chroni mnie przed ewentualnym żartem i nieproduktywnym zwiedzaniem pięknej okolicy ;-). Przelewy z PKO BP realizowane są natychmiast.

Jeśli zaliczka na sesję noworodkową została wpłacona przed rozwiązaniem, proszę rodziców o kontakt najlepiej 2 doby po porodzie, najpóźniej 3 doby, (gdyby okazało sie, że pobyt w szpitalu przedłuży się, proszę również o informację w ciągu 4 dni, wtedy ustalimy nowy termin sesji). Przekazanie informacji w terminie późniejszym niż 3-4 dni, niekiedy może uniemożliwić wykonanie sesji (zaliczka zostanie zwrócona).

Zadatek przepada w sytuacji, kiedy klient zrezygnuje z uzgodnionego terminu w czasie krótszym niż 24 godziny , zmieni termin 2 razy lub nie pojawi się w uzgodnionym miejscu i czasie (oczywiście z rozsądnym marginesem na opóźnienie). Przepadający zadatek pokrywa koszt dojazdu (czas, paliwo), przygotowań i doboru akcesoriów przed sesją.
Na sesję noworodkową wpłacana jest zaliczka, nie zadatek i może ona zostać zwrócona, jeśli zrezygnują Państwo z sesji minimum dobę przed uzgodnioną godziną.

Zawsze po skończonej sesji mogą Państwo na życzenie przejrzeć fotki na wyświetlaczu aparatu. Jeśli okazałoby się, że zdjęcia nie spełniają Państwa oczekiwań, ponieważ maluszek był wyjatkowo nie w humorze, nie są Państwo zobligowani do dokonania płatności za cały pakiet lecz tylko za połowę, wówczas wybierają Państwo połowę ujęć z zamówionego pakietu. Proszę o przemyślaną decyzję o rezerwacji sesji, oceniając możliwości dziecka, niekiedy wystarczy o 1-2 miesiące opóźnić sesję.

Nie wyrażam zgody na fotografowanie i filmowanie (również telefonami) podczas sesji.

Bardzo proszę, aby umawiane na sesję dzieci, były w pełni zdrowe. Gdyby okazało się, że dziecko na sesji jest zakatarzone, przeziębione, rozdrażnione i niemożliwe jest zrobienie jakiegokolwiek zdjęcia, to w takiej sytuacji, nawet jeśli nie wybiorą Państwo jednego zdjęcia, pobieram opłatę w wysokości 100 zł, a zadatek przepada (jest to opłata za zarezerwowany termin, przygotowanie akcesoriów, koszt dojazdu, wniesienia i montażu mini studio, poświęcam na to 5-6 godzin).

Od zaangażowania rodziców w zabawianie i rozśmieszanie dzieci zależy sukces sesji. Do sesji niemowlęcej zawsze niezbędna jest dodatkowa osoba (oprócz mamy) do asekuracji lub rozśmieszania. Szkoda, że bardzo rzadko sprawdzają się w tej sytuacji ojcowie ;-), którzy słabo się angażują i bardzo szybko rezygnują,natomiast całkiem przyzwoicie wychodzi to ciociom, babciom ;-)

Dopłata po wykonanej sesji
Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto. Galerię podglądową udostępniam, kiedy zostanie dokonana dopłata.

Podglądówka
Jest to galeria flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa. Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Podglądowe pliki z sesji, umieszczone są w galerii zabezpieczonej hasłem po 3 dniach roboczych od wykonania sesji. Podglądówka to nie jest plik, na którym zobaczą Państwo zmarszczki, widać na niej to co jest najważniejsze, postacie, ich mimikę. Odradzam prośby o przysłanie pliku większej rozdzielczości, ponieważ są one bezskuteczne z tego względu, że robienie screenów z podglądówki stało się patologiczną plagą. Niestety nie możemy kupić akcesoriów, sprzętu, rozwijać się za screeny robione przez klientów. Jeśli życzą sobie Państwo przeglądać i wybierać ujęcia na podstawie plików w pełnej rozdzielczości zapraszam do studio.

Otrzymujują Państwo tyle plików, ile zawiera pakiet. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć - 25 zł za każde dodatkowe ujęcie (28 zł - sesja noworodkowa). Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików. Pakiety nie zawierają odbitek papierowych. Odbitki mogą Państwo zamawiać tylko z zakupionych ujęć w pakiecie lub z dodatkowo wybranych. Koszt jednej odbitki w formacie 15x23 na papierze jedwabistym - 3,00 zł. Za dodatkowe wybrane ujęcia, płacą Państwo przelewem. Czas realizacji usługi (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail. Wybrane, obrobione pliki otrzymują Państwo w formie elektronicznej (link do pobrania), odbitki lub płytę przesyłam Pocztą Polską (koszt przesyłki wliczony w cenę odbitek).

Retusz
Retuszowi podlegają tylko niedoskonałości cery takie jak krostki, u noworodkow naskórek na twarzy (jeśli występuje w niewielkiej ilości to na rączkach, nożkach, brzuszku),plamy, małe siniaki.
Nie retuszuję piegów, fryzur, makijażu, nie modyfikuję sylwetki, nie usuwam akcesoriów za stylizacji, nie dodaję również w programie graficznym dodatkowych elementów stylizacji i akcesoriów. Nie wybielam zębów, białek oczu, nie wygładzam pomiętych ubrań.
Te wszystkie ograniczenia retuszu wynikają stąd, że tak zaawansowana obróbka jednego ujęcia trwałaby co najmniej godzinę, a całej sesji dwa dni. Cena takiej sesji musiałabybyć znacznie wyższa.

Drogie Mamy zapewne wiele z Was na tej podstronie i na innych moich dziecięcych, widzi same ograniczenia i ostrzeżenia, są na nich również wskazówki i porady dotyczące sesji dziecięcych. Często pewne sprawy, które w pewnych grupach wiekowych nie mają znaczenia, to w innych są poza granicą możliwości. Wszystkie te wskazówki wypływają z mojej ponad 4 - letniej pracy fotograficznej z dzieciakami, są to wnioski, obserwacje z sukcesów, ale również z porażek.

Robiąc fotki swoim pociechom własnymi aparatami, często wyłapujecie to co w danej chwili ciekawe, sytuacje, uśmieszki, zabawy, na zasadzie co wyjdzie to wyjdzie ;-) Natomiast my spotykając się na sesji mamy za sobą już wykonaną pewną pracę, przygotowania akcesoriów, dojazd, rodzice czasem urlop i nie chcemy zdawać się na przypadek, staramy się zorganizować dzieciakom warunki, w których poczują się możliwie komfortowo, bezpiecznie i pewnie, co pozwoli nam zrobić fajną pamiątkę. Nie ma co się czarować, że sesja to tylko przedszkole, zabawa, a super foty zawsze robią się same niezależnie od formy dziecka.

Mam nadzieję, że dobrze mnie rozumiecie, że jeżeli wprowadzam pewne ograniczenia (najczęściej podobne ograniczenia wprowadzają również koleżanki i koledzy po fachu z poważnym dorobniem zawodowym),to tylko i wyłącznie po to, by na samym końcu zobaczyć Wasze uśmiechnięte buźki. Nie bardzo spodziewam się, że wiele mam dobrnęło do końca tej czytanki, ale najwytrwalszym bardzo dziękuję.

sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja sesja-dziecięca-w-studio-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin

Fotograf dziecięcy w Lublinie, Fotografia noworodkowa Lublin

© White Pixel Fotografia Lublin