1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. Oferta
  4. PROMOCJE
  5. KONTAKT
  6. Rodo
  7. O mnie
  8. Strefa klienta
  9. Fotobudka
  10. Sprzedam

DANE KONTAKTOWE

WHITE PIXEL Jacek Skrok
Adres: Kraśnik
Telefon: 783 665 044 - po godz. 19.30 nie odbieram telefonów i nie odpisuję na sms. Kontakt telefoniczny bywa utrudniony, gdyż podczas sesji nie odbieram telefonu. W pilnych sprawach proszę o pytania sms.
E-mail: whitepixel4@gmail.com
NIP: 715 10 30 540
REGON: 061431215


RODO

Proszę również o zapoznabie się z informacjami zawartymi w zakładce Rodo


REZERWACJA

Przed dokonaniem rezerwacji, czyli wpłaty zaliczki lub zadatku, proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na tej podstronie oraz na podstronie zamawianej sesji. Wpłata zadatku lub zaliczki oznacza, że zapoznali się Państwo ze wspomnianymi informacjami i je akceptują.

Drodzy klienci, niedotrzymywanie terminów kontaktu, nieodbieranie telefonu, bądź nieodpisywanie w czasie umówionym nie skutkuje automatyczną zmianą terminu na dowolny inny wymyślony przez klienta, ale utratą zaliczki-zadatku. W związku z tym, że muszę organizować opiekę dla mojego syna na czas sesji, nie mogę sobie pozwolić na nieskończone przekładanie opieki, czy nieuczciwość w stosunku do osób, które dla mnie rezerwują swój czas.
Nie wyrażam zgody na fotografowanie i filmowanie (również telefonami) podczas sesji.


DANE DO PRZELEWU

Jacek Skrok
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
w tytule "rodzaj sesji np. niemowlęca domowa lub niemowlęca studio, plenerowa itd., wybrany pakiet, imię i nazwisko, adres miejsca wykonania sesji, nr telefonu oraz data sesji lub przewidzianego terminu porodu".ZADATEK

Sesję wykonuję po telefonicznym uzgodnieniu terminu i szczegółów sesji oraz wpłacie 100 zł na konto. Opłacając rezerwację na sesję noworodkową proszę o umieszczenie informacji, że jest to zaliczka. Na rezerwację wszystkich innych usług wpłacany jest zadatek. Uzgodnienie terminu bez wpłaty zaliczki jest tylko miłą rozmową, a brak wpłaty po uzgodnionym czasie lub po 48 godzinach anuluje rezerwację. Nigdy nie wyjezdżam na sesję, na którą nie została wpłacona zaliczka, co chroni mnie przed ewentualnym żartem i nieproduktywnym zwiedzaniem pięknej okolicy ;-). Przelewy z PKO BP realizowane są natychmiast.

Zadatek przepada w sytuacji, kiedy klient zrezygnuje z uzgodnionego terminu w czasie krótszym niż 24 godziny , zmieni termin 2 razy lub nie pojawi się w uzgodnionym miejscu i czasie (oczywiście z rozsądnym marginesem na opóźnienie). Przepadający zadatek pokrywa koszt dojazdu (czas, paliwo), przygotowań i doboru akcesoriów przed sesją. Na sesję noworodkową wpłacana jest zaliczka, nie zadatek i może ona zostać zwrócona, jeśli zrezygnują Państwo z sesji minimum dobę przed uzgodnioną godziną.


ZALICZKA NA SESJĘ NOWORODKOWĄ

Jeśli zaliczka na sesję noworodkową została wpłacona przed rozwiązaniem, proszę rodziców o kontakt najlepiej 2 doby po porodzie, najpóźniej 3 doby, (gdyby okazało sie, że pobyt w szpitalu przedłuży się, proszę również o informację w ciągu 4 dni, wtedy ustalimy nowy termin sesji). Przekazanie informacji w terminie późniejszym niż 3-4 dni, niekiedy może uniemożliwić wykonanie sesji (zaliczka zostanie zwrócona).


DOJAZD NA SESJĘ

Drodzy Państwo, do niemal każdej usługi dojazd w odległości do 50 km jest bezpłatny. Dojazd w takiej odległości nie jest dla mnie problemem, ponieważ niemal wszyscy moi klienci mieszkają w takiej odległości od Kraśnika, bardzo często w Lublinie.


A JEŚLI SESJA SIĘ NIE UDA?

Od zaangażowania rodziców w zabawianie i rozśmieszanie dzieci zależy sukces sesji. Do sesji niemowlęcej zawsze niezbędna jest dodatkowa osoba (oprócz mamy) do asekuracji lub rozśmieszania. Szkoda, że bardzo rzadko sprawdzają się w tej sytuacji ojcowie ;-), którzy słabo się angażują i bardzo szybko rezygnują,natomiast całkiem przyzwoicie wychodzi to ciociom, babciom ;-)

Zawsze po skończonej sesji mogą Państwo na życzenie przejrzeć fotki na wyświetlaczu aparatu. Jeśli okazałoby się, że zdjęcia nie spełniają Państwa oczekiwań, ponieważ maluszek był wyjatkowo nie w humorze, nie są Państwo zobligowani do dokonania płatności za cały pakiet lecz tylko za połowę, wówczas wybierają Państwo połowę ujęć z zamówionego pakietu. Proszę o przemyślaną decyzję o rezerwacji sesji, oceniając możliwości dziecka, niekiedy wystarczy o 1-2 miesiące opóźnić sesję.

CHORE DZIECKO NA SESJI

Bardzo proszę, aby umawiane na sesję dzieci, były w pełni zdrowe. Gdyby okazało się, że dziecko na sesji jest zakatarzone, przeziębione, rozdrażnione i niemożliwe jest zrobienie jakiegokolwiek zdjęcia, to w takiej sytuacji, nawet jeśli nie wybiorą Państwo jednego zdjęcia, pobieram opłatę w wysokości 100 zł, a zadatek przepada (jest to opłata za zarezerwowany termin, przygotowanie akcesoriów, koszt dojazdu, wniesienia i montażu mini studio, poświęcam na to 5-6 godzin).


DOPŁATA PO WYKONANEJ SESJI

Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto. Galerię podglądową udostępniam, kiedy zostanie dokonana dopłata.PODGLĄDÓWKA

Jest to galeria, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa. Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Podglądowe pliki z sesji, umieszczone są w galerii zabezpieczonej hasłem po 3 dniach roboczych od wykonania sesji.

Podglądówka to nie jest plik, na którym zobaczą Państwo zmarszczki, widać na niej to co jest najważniejsze, postacie, ich mimikę. Odradzam prośby o przysłanie pliku większej rozdzielczości, ponieważ są one bezskuteczne z tego względu, że robienie screenów z podglądówki stało się patologiczną plagą. Niestety nie możemy kupić akcesoriów, sprzętu, rozwijać się za screeny robione przez klientów. Jeśli życzą sobie Państwo przeglądać i wybierać ujęcia na podstawie plików w pełnej rozdzielczości zapraszam do studio.


CO PAŃSTWO OTRZYMUJĄ?

Otrzymujują Państwo tyle plików, ile zawiera pakiet. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć - 25 zł za każde dodatkowe ujęcie (28 zł - sesja noworodkowa). Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików. Pakiety nie zawierają odbitek papierowych. Odbitki mogą Państwo zamawiać tylko z zakupionych ujęć w pakiecie lub z dodatkowo wybranych. Koszt jednej odbitki w formacie 15x23 na papierze jedwabistym - 3,00 zł. Za dodatkowe wybrane ujęcia, płacą Państwo przelewem. Czas realizacji usługi (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail. Wybrane, obrobione pliki otrzymują Państwo w formie elektronicznej (link do pobrania), odbitki lub płytę przesyłam Pocztą Polską (koszt przesyłki wliczony w cenę odbitek).


RETUSZ

Retuszowi podlegają tylko niedoskonałości cery takie jak krostki, u noworodkow naskórek na twarzy (jeśli występuje w niewielkiej ilości to na rączkach, nożkach, brzuszku),plamy, małe siniaki.
Nie retuszuję piegów, fryzur, makijażu, nie modyfikuję sylwetki, nie usuwam akcesoriów za stylizacji, nie dodaję również w programie graficznym dodatkowych elementów stylizacji i akcesoriów. Nie wybielam zębów, białek oczu, nie wygładzam pomiętych ubrań.
Te wszystkie ograniczenia retuszu wynikają stąd, że tak zaawansowana obróbka jednego ujęcia trwałaby co najmniej godzinę, a całej sesji dwa dni. Cena takiej sesji musiałabybyć znacznie wyższa.


DROGIE MAMY...

Zapewne wiele z Was na tej podstronie i na innych moich dziecięcych, widzi same ograniczenia i ostrzeżenia, są na nich również wskazówki i porady dotyczące sesji dziecięcych. Często pewne sprawy, które w pewnych grupach wiekowych nie mają znaczenia, to w innych są poza granicą możliwości. Wszystkie te wskazówki wypływają z mojej ponad 4 - letniej pracy fotograficznej z dzieciakami, są to wnioski, obserwacje z sukcesów, ale również z porażek.

Robiąc fotki swoim pociechom własnymi aparatami, często wyłapujecie to co w danej chwili ciekawe, sytuacje, uśmieszki, zabawy, na zasadzie co wyjdzie to wyjdzie ;-) Natomiast my spotykając się na sesji mamy za sobą już wykonaną pewną pracę, przygotowania akcesoriów, dojazd, rodzice czasem urlop i nie chcemy zdawać się na przypadek, staramy się zorganizować dzieciakom warunki, w których poczują się możliwie komfortowo, bezpiecznie i pewnie, co pozwoli nam zrobić fajną pamiątkę. Nie ma co się czarować, że sesja to tylko przedszkole, zabawa, a super foty zawsze robią się same niezależnie od formy dziecka.

Mam nadzieję, że dobrze mnie rozumiecie, że jeżeli wprowadzam pewne ograniczenia (najczęściej podobne ograniczenia wprowadzają również koleżanki i koledzy po fachu z poważnym dorobniem zawodowym),to tylko i wyłącznie po to, by na samym końcu zobaczyć Wasze uśmiechnięte buźki. Nie bardzo spodziewam się, że wiele mam dobrnęło do końca tej czytanki, ale najwytrwalszym bardzo dziękuję.

sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja-dziecięca-w-studio-lublin sesja sesja-dziecięca-w-studio-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotograf-dziecięcy-lublin fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja fotografia-dziecięca fotografia-dziecięca sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin sesja-dla-dziecka-lublin

Fotograf dziecięcy w Lublinie, Fotografia noworodkowa Lublin

© White Pixel Fotografia Lublin