1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Sesja w prezencie
 7. Fotobudka
 8. STREFA KLIENTA
 9. Blog

 1. Noworodki
 2. Ciąża
 3. Maluchy
 4. Starszaki

Galerie wykonane są w technologii flash, dlatego nie funkcjonują na urządzeniach mobilnych.

galeria1
galeria2
galeria3
galeria4
galeria5
galeria6
galeria7
galeria8
galeria9
galeria10
galeria11
galeria12
galeria13
galeria14
galeria15
galeria16WAŻNE INFORMACJE

Po wykonanej sesji, w dniu sesji następuje dopłata pozostałej, uzgodnionej kwoty. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata. Podglądowe pliki z sesji, umieszczone są w galerii zabezpieczonej hasłem, po 3 dniach roboczych od wykonania sesji. Fotki w podglądówce mają naniesiony znak wodny, są nieobrobione i nieretuszowane, mogą również zawierać niepotrzebne elementy (zabawki, stopy), które przy obróbce zostaną usunięte. Obróbce podlegają tylko wybrane prze Państwa pliki. Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Za dodatkowe wybrane ujęcia, płacą Państwo przelewem. Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail. Wybrane ujęcia w postaci plików jpg w pełnej rozdzielczości (poddane obróbce i retuszowi) przesyłam drogą elektroniczną.
Istnieje możliwośc dokupienia spersonalizowanej płyty z wybranymi ujęciami w cenie 25 zł.

Cena dodatkowych ujęć - 25 zł każde dodatkowe ujęcie (23 zł - sesja maluchów).
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych. Odbitki mogą Państwo zamawiać tylko z zakupionych ujęć w pakiecie lub z dodatkowo wybranych. Koszt jednej odbitki w formacie 15x23 na papierze jedwabistym - 3,00 zł.


Fotograf dziecięcy w Lublinie, Profesjonalna sesja dziecięca w Puławach, Studio fotograficzne

© White Pixel Fotografia Lublin