1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Studio
  8. Strefa klienta
  9. Fotobudka

MINI SESJE WIELKANOCNE


Zachęcam do udostępniania na FB.
Informacja może okazać się przydatna dla Waszych znajomych.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Terminy mini sesji wielkanocnych
Terminy mini sesji wielkanocnych ustalane są indywidualnie w zależności od dostępności terminu. Czas każdej sesji 30 minut.

Cena mini sesji wielkanocnej
130 zł, 8 ujęć, 8 odbitek w formacie 15 x 23 cm

Czas sesji i stylizacje
Sesja trwa do 30 minut. Sesja wykonywana jest na tle scenkowym i białym, natomiast jedno ujęcie rodzinne na jednolitym ecru. Stylizacje przygotowane są dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 7 lat.

Otrzymują Państwo
Wybrane ujęcia i odbitki w formacie 15 x23 cm.
Pliki wybranych ujęć prześlemy na maila, dodatkowe ujęcie wraz z odbitką kosztuje 27 zł, dodatkowa odbitka 3 zł. Najpiękniejsze ujęcia wybiorą Państwo z podglądowej galerii ( wykonanej w małej rozdzielczości, fotki o wymiarach 650 px na długim boku ze znakiem wodnym), udostępnionej do 3 dni od dnia sesji, po uregulowaniu przelewem dopłaty 80 zł lub przesłania potwierdzenia wpłaty. Istnieje możliwość wysyłki odbitek listem poleconym Poczty Polskiej w cenie 10 zł.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Rezerwacja
Tel. 783 665 044, mail - whitepixel4@gmail.com
Warunkiem rezerwacji pożądanego terminu jest sprawdzenie dostępności i wpłata zadatku w kwocie 50 zł. Brak wpłaty i przesłania dowodu wpłaty po 24 godzinach automatycznie anuluje rezerwację.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
W tytule wpłaty należy napisać "mini wielkanocna, imię i nazwisko, data, godzina, nr telefonu, liczbę dzieci i wiek".

Jedna sesja dotyczy jednej rodziny. Jeżeli na sesję przychodzą dwie rodziny płacą 2 x 130 zł.

Dopłata
Dopłatę należy uregulować przelewem po wykonaniu sesji. Plik podglądowy udostępniony zostanie po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia. W tytule przelewu proszę o wpisanie - "dopłata do mini sesji wielkanocnej w dniu, o godz. imię i nazwisko."


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Zmiana terminu
Prosimy o kontakt mailowy 2 dni przed sesją i potwierdzenie, że dziecko jest zdrowe. W przypadku choroby proszę o możliwie jak najszybszy kontakt w celu anulowania rezerwacji i ustalenia innego terminu. Jeśli okaże się to niemożliwe zadatek zostanie zwrócony. Nie pojawienie się w zarezerwowanym terminie lub pojawienie się z tak dużym opóźnieniem, że wykonanie sesji przed kolejną następujacą będzie niemożliwe, skutkuje przepadkiem zadatku. Rezygnacja w dniu sesji również skutkuje przepadkiem zadatku.
Drodzy Państwo, po studio chodzimy w ciapach, zapominalscy w skarpetkach ;-) Prosimy, aby dzieci nie przychodziły do studio w obuwiu, w którym będą na sesji.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Ze względu na brak kilkunastomiesięcznych modeli,
prezentujemy same stylizacje, przygotowane z myślą o niemowlakach.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin


MINI SESJE WIELKANOCNE realizowane są w studio w Kraśniku

Zobacz więcej

Strona Główna

Noworodki

Maluchy

Starszaki

Sesja Komunijna

Sesja Rodzinna

Sesja Ciążowa

Sesja Domowa

Zapytaj

Oferta

O mnie

Rezerwacja

tel. 783 665 044

whitepixel4@gmail.com

Oferta specjalna

Sesje w prezencie

Dołącz do nas ;-)

obserwuj nas na google plus facebook

© White Pixel Fotografia Lublin