1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Studio
  8. Strefa klienta
  9. Fotobudka

MINI SESJE WIELKANOCNE


Zachęcam do udostępniania na FB.
Informacja może okazać się przydatna dla Waszych znajomych.

Weekendy 24-25 luty i 3-4 marzec

Pakiet mały - 100 zł, 3 ujęcia, 3 odbitki, 1 stylizacja do wyboru,
Pakiet duży - 150 zł, 5 ujęć, 5 odbitek, 2 stylizacje.

Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa zaprosić na mini sesje wielkanocne.
Dedykowane są dla dzieci od 8 miesiąca do 7 lat. Sesje będą realizowane w naszym studio w Kraśniku.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Czas sesji i stylizacje
Sesja trwa do 30 minut. Sesja wykonywana jest na dwóch różnych tłach - scenkowym i białym dla pakietu dużego i na jednym tle, wybranym przez Państwa, dla pakietu małego.

Otrzymują Państwo
Wybrane ujęcia i odbitki w formacie 15 x23 cm.
Pliki wybranych ujęć prześlemy na maila, dodatkowe ujęcie wraz z odbitką kosztuje 27 zł, dodatkowa odbitka 3 zł. Najpiękniejsze ujęcia wybiorą Państwo z podglądowej galerii ( wykonanej w małej rozdzielczości, fotki o wymiarach 650 px na długim boku ze znakiem wodnym), udostępnionej do 3 dni od dnia sesji, po uregulowaniu przelewem dopłaty 100 zł lub przesłania potwierdzenia wpłaty. Pliki i odbitki z sesji realizowanej 3-4 marca zostaną wydane na pewno przed świętami, o ile prześlą Państwo numery wybranych ujęć do 14 marca. Istnieje możliwość wysyłki odbitek listem poleconym Poczty Polskiej w cenie 10 zł.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Terminy, czas realizacji
Sesje realizowane będą w 2 weekendy: w lutym 24-25 oraz w marcu 3-4.
Sesje realizowane są w godzinach od 10 do 18 zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Początek każdej sesji o równej godzinie zegarowej.

Bardzo prosimy o nie przychodzenie wcześniej niż maksymalnie 10 minut przed sesją, a najlepiej punktualnie. Proszę pamiętać, że za godzinę zaczyna się następna sesja i musimy poświęcić parę minut na przygotowanie studio. W studio nieprzesadnie wielkich rozmiarów, oczekiwanie na sesję, kiedy poprzednia się jeszcze nie skończyła, może być słabo komfortowe. Drodzy Państwo, po studio chodzimy w ciapach, zapominalscy w skarpetkach ;-) Prosimy, aby dzieci nie przychodziły do studio w obuwiu, w którym będą na sesji.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Rezerwacja
Tel. 783 665 044, mail - whitepixel4@gmail.com
Warunkiem rezerwacji pożądanego terminu jest sprawdzenie dostępności, wpłata zadatku w kwocie 50 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila najpóźniej 24 godziny po rezerwacji. Brak wpłaty i przesłania dowodu wpłaty po 24 godzinach automatycznie anuluje rezerwację.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok, ul. Kopernika 6/33, 23-200 Kraśnik,
(studio funkcjonuje tylko w godzinach umówionych sesji),
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
W tytule wpłaty należy napisać "mini wielkanocna, imię i nazwisko, data, godzina, nr telefonu, liczbę dzieci i wiek".

Jedna sesja dotyczy jednej rodziny. Jeżeli na sesję przychodzą dwie rodziny płacą 2 x stawkę. (np.2 x 5 sztuk).

Dopłata
Dopłatę należy uregulować przelewem po wykonaniu sesji. Plik podglądowy udostępniony zostanie po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia. W tytule przelewu proszę o wpisanie - "dopłata do mini sesji wielkanocnej w dniu, o godz. imię i nazwisko."


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Zmiana terminu
Prosimy o kontakt mailowy 2 dni przed sesją i potwierdzenie, że dziecko jest zdrowe. W przypadku choroby proszę o możliwie jak najszybszy kontakt w celu anulowania rezerwacji i ustalenia innego terminu. Jeśli okaże się to niemożliwe zadatek zostanie zwrócony. Nie pojawienie się w zarezerwowanym terminie lub pojawienie się z tak dużym opóźnieniem, że wykonanie sesji przed kolejną następujacą będzie niemożliwe, skutkuje przepadkiem zadatku. Rezygnacja w dniu sesji również skutkuje przepadkiem zadatku.


Daleko od Lublina?
Myślisz, że z Lublina jest daleko? Ja spokojnie do ekspresówki jadę 40 minut. Ty komunikacją miejską jak długo jedziesz w jedną stronę do pracy? Dla takich fot chyba warto ;-)

mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin

Ze względu na brak kilkunastomiesięcznych modeli,
prezentujemy same stylizacje, przygotowane z myślą o niemowlakach.


mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin mini wielkanocna sesja w studio krasnik lublin


MINI SESJE WIELKANOCNE realizowane są w studio w Kraśniku

Zobacz więcej

Strona Główna

Noworodki

Maluchy

Starszaki

Sesja Komunijna

Sesja Rodzinna

Sesja Ciążowa

Sesja Domowa

Zapytaj

Oferta

O mnie

Rezerwacja

tel. 783 665 044

whitepixel4@gmail.com

Oferta specjalna

Sesje w prezencie

Dołącz do nas ;-)

obserwuj nas na google plus facebook

© White Pixel Fotografia Lublin