1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Studio
  8. Strefa klienta
  9. Fotobudka

MINI SESJE ZIMOWE


Zachęcam do udostępniania na FB.
Informacja może okazać się przydatna dla Waszych znajomych.


Cena sesji 100 zł, 3 ujęcia, 3 odbitki, 1 stylizacja do wyboru, czas trawania sesji 15 - 20 min.
Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa zaprosić na mini sesje zimowe.
Dedykowane są dla dzieci od 8 miesiąca do 7 lat. Sesje będą realizowane w naszym studio w Kraśniku.

Na sesje zimowe nie przeznaczamy konkretnych terminów. Mini sesji zimowych nie realizujemy w weekendy.
Dostępne dla maluchów tła i stylizacje zamieszczamy na końcu galerii i tylko dla dzieci w wieku do 2-3 lat możliwy jest wybór stylizacji. Dla większych dzieci dostępne jest tło choinkowe z białym fotelem lub skrzynkami.

Zapraszamy klientów z Kraśnika, okolic i z Lublina. Odległość z Lublina do Kraśnika to tylko około 45-50 km, dobrą drogą dotrą Państwo do nas za godzinę.
Dla chętnych 1 ujęcie rodzinne na białym tle.

zimowa sesja w studio krasnik lublin

Rezerwacja
Tel. 783 665 044, mail - whitepixel4@gmail.com
Warunkiem rezerwacji terminu jest sprawdzenie dostępności, wpłata zadatku w kwocie 50 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila najpóźniej 24 godziny po rezerwacji. Brak wpłaty i przesłania dowodu wpłaty po 24 godzinach automatycznie anuluje rezerwację.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok, ul. Kopernika 6/33, 23-200 Kraśnik,
(studio funkcjonuje tylko w godzinach umówionych sesji),
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
W tytule wpłaty należy napisać "mini wielkanocna, imię i nazwisko, data, godzina, nr telefonu, liczbę dzieci i wiek".

Dopłata
Dopłatę należy uregulować przelewem po wykonaniu sesji. Plik podglądowy udostępniony zostanie po zaksięgowaniu dopłaty. W tytule przelewu proszę o wpisanie - "dopłata do mini sesji zimowej w dniu, o godz. imię i nazwisko."


zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin zimowa sesja w studio krasnik lublin


MINI SESJE ZIMOWE realizowane są w studio w Kraśniku

© White Pixel Fotografia Lublin