1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Studio
  8. Strefa klienta
  9. Fotobudka

MINI SESJA ŚWIĄTECZNA realizowana jest w studio w Kraśniku


Przed wpłatą zadatku proszę o przeczytanie informacji zamieszczonych poniżej, są ważne i ułatwią nam sesję oraz unikniemy w ten sposów nieporozumień ;-)

Cena sesji 150 zł.

Sesja trwa do 30 minut. Każda sesja wykonywana jest na dwóch stylizacjach - tłach, jasnym i ciemnym. Oferta kierowana jest dla rodzin z dziećmi w wieku od 8 miesięcy do 101 lat ;-) Stylizacje będą dostosowane do wieku i możliwości dziecka. Państwo wybierają ze zdjęć zamieszczonych poniżej w galerii, jedno akcesorium do każdej stylizacji, na którym bedzie siedziało dziecko - dzieci. Fotografie stylizacji świątecznych bez dzieci w galerii poniżej są odpowiednie dla maluchów, niestety w momencie robienia portfolio nie mieliśmy modeli w tym wieku ;-) Zapraszamy również pary, osoby bez pary, dziadka z babcią, którzy chcą wysłać piękną, świąteczną fotę wnukom w Szczecinie czy w Angli ;-)

Otrzymują Państwo:
5 wybranych ujęć,
5 odbitek w formacie 15 x23 cm.
Pliki wybranych ujęć prześlemy na maila, dodatkowe ujęcie kosztuje 25 zł, dodatkowa odbitka w formacie 15x23 cm 3 zł. Najpiękniejsze, ulubione ujęcia wybierać będą Państwo z podglądowego pliku pdf, w małej rozdzielczości, przesłanego na maila do 3 dni od dnia sesji po uregulowaniu przelewem dopłaty 80 zł. Pliki i odbitki otrzymają Państwo po 14 dniach od dnia przesłania numerów wybranych ujęć. Pliki i odbitki z terminu 9-10 grudzień zostaną wydane przed Świętami, o ile Państwo w ciągu 2 dni sprawnie wybiorą numery ujęć. Istnieje możliwość wysyłki odbitek listem poleconym Poczty Polskiej w cenie 10 zł.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

SESJA ŚWIĄTECZNA PREZENTEM POD CHOINKĘ DLA NAJBLIŻSZYCH OD CIEBIE
Oglądając galerię zdjęć z sesji świątecznej przekonacie się, że jest to piękna, niepowtarzalna pamiątka. Pamiątka, którą to właśnie Wy możecie przekazać w formie prezentu pod choinkę najbliższym, może dzieciom, wnukom, chrześniakom itd. Idę o zakład, że z prezentów, które kupicie pod choinkę za 5 - 10 lat nie zostanie jeden maly ślad, ale tak piękne fotografie będą cieszyć kolejne pokolenia do końca świata. Może w święta będziecie zbyt daleko, żeby przesłać malutki prezencik, a taki upominek z pewnością będzie oglądany przy świątecznym stole i zawsze będzie kojarzył się z ciocią, babcią, która wpadła na tak wspaniały pomysł ;-)


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Terminy, czas realizacji
Sesje realizowane będą w 3 weekendy: w listopadzie 18-19 oraz 25-26, w grudniu 9-10.
Sesje w soboty rozpoczynamy o godzinie 9, natomiast w niedzielę o 11, ostatnia sesja realizowana będzie o godzinie 19 zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Sesje rozpoczynają się o każdej równej godzinie zegarowej.

Bardzo prosimy o nie przychodzenie wcześniej niż maksymalnie 10 minut przed sesją, a najlepiej punktualnie. Proszę pamiętać, że za godzinę zaczyna się następna sesja i musimy poświęcić parę minut na przygotowanie studio. W studio nieprzesadnie wielkich rozmiarów, oczekiwanie na sesję, kiedy poprzednia się jeszcze nie skończyła, może być słabo komfortowe. Drodzy Państwo, po studio chodzimy w ciapach, zapominalscy w skarpetkach ;-) Buty zakładamy tylko do sesji, najlepiej nie przychodzić w świątecznych mokasynach ;-) tylko przynieść je, wtedy będą czyste i suche.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Rezerwacja
Tel. 783 665 044, mail - whitepixel4@gmail.com
Warunkiem rezerwacji pożądanego terminu jest sprawdzenie dostępności, wpłata zadatku w kwocie 70 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila najpóźniej 24 godziny po rezerwacji. Brak wpłaty i przesłania dowodu wpłaty po 24 godzinach automatycznie anuluje rezerwację.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok, ul. Kopernika 6/33, 23-200 Kraśnik,
(studio funkcjonuje tylko w godzinach umówionych sesji, nie wykonuję zdjęć do dokumentów),
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
W tytule wpłaty należy napisać "mini świąteczna, imię i nazwisko, data, godzina, nr telefonu, liczbę dzieci i wiek".

Dopłata
Dopłatę należy uregulować przelewem po wykonaniu sesji. Plik podglądowy udostępniony zostanie po zaksięgowaniu dopłaty. W tytule przelewu proszę o wpisanie - "dopłata do mini sesji świątecznej w dniu, o godz. imię i nazwisko."


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Zdjęcia rodzinne
Zdjęcia rodzinne staramy się wykonać na początku sesji, kiedy dzieci nie są jeszcze rozbrykane. Najlepiej wykonać je na ciemnym tle ze względu na jego wielkość (należy pamiętać o niezbyt ciemnej górnej części ubrania to tej stylizacji). Rodzinki powyżej 4 osób wyłacznie na ciemnym tle.

Zmiana terminu
Prosimy o kontakt mailowy 2 dni przed sesją i potwierdzenie, że dziecko jest zdrowe. W przypadku choroby proszę o możliwie jak najszybszy kontakt w celu anulowania rezerwacji i ustalenia innego terminu. Jeśli okaże się to niemożliwe zadatek zostanie zwrócony. Nie pojawienie się w zarezerwowanym terminie lub pojawienie się z tak dużym opóźnieniem, że wykonanie sesji przed kolejną następujacą będzie niemożliwe, skutkuje przepadkiem zadatku. Rezygnacja w dniu sesji również skutkuje przepadkiem zadatku.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

STROJE
Na końcu tej podstrony jest kilka fotek świątecznych przebrań z rozmiarami, ale bez wymiarów, głównie dla dziewczynek 1-2 letnich, nie wszyskie czerwone ;-) Bazujemy na ubraniach przygotowanych przez rodziców, a udostępnione przez nas, jeśli okażą się dobre, będą stanowić ewentualny dodatek i uatrakcyjnienie . Mała wskazówka dla mam ;-) do ciemnej stylizacji nie polecam czarnej sukienki. Jest możliwość przebrania się.

rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Daleko od Lublina?
Myślisz, że z Lublina jest daleko? Ja spokojnie do ekspresówki jadę 40 minut. Ty komunikacją miejską jak długo jedziesz w jedną stronę do pracy? Dla takich fot chyba warto ;-)rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

STROJE

Udostępniamy zamieszczone poniżej stroje do sesji. Podane rozmiary z metek mogą odbiegać od realnych, dlatego proszę bazować na własnych strojach, a przedstawione traktować jako ewentualne uatrakcyjnienie. Posiadamy również strój Mikołaja dla wesołego ojca ;-)

mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiateczna mini-sesja-swiatecznaZapraszamy na sesje fotograficzne do studio w Kraśniku

© White Pixel Fotografia Lublin