1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Rodo
  8. Studio
  9. Strefa klienta
  10. Fotobudka

MINI SESJA ŚWIĄTECZNA 2018 r.

Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa zaprosić na mini sesje świąteczne.
Sesje będą realizowane w naszym studio w Kraśniku.Cennik sesji
110 zł
Jedna sesja dotyczy jednej rodziny. Jeżeli na sesję przychodzą dwie rodziny płacą 2 x 110 zł.

Otrzymują Państwo
5 ujęć wybranych przez siebie z całej sesji i 5 odbitek w formacie 15 x23 cm

Terminy sesji
10-11, 24-25 listopad, 1-2 grudzień.
Sesje w soboty będą rozpoczynać się o godzinie 10.00, natomiast w niedzielę o 11.00. Sesje trwają 30 minut i rozpoczynają się o każdej równej godzinie zegarowej. Ostatnie sesje rozpoczynają się zarówno w soboty jak i w niedzile o godzinie 19.00dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie

Stylizacje
Sesję wykonujemy na dwóch różnych tłach (stylizacje są z ubiegłego roku, do stylizacji jasnej nie będzie sztucznego śniegu). Ujęcie rodzinne tylko na ciemnym tle. Nie zapewniamy ubrań do sesji.

Jak wybieramy ujęcia
Najpiękniejsze ujęcia wybiorą Państwo z podglądowej galerii ( wykonanej w małej rozdzielczości ze znakiem wodnym), udostępnionej do 3 dni od dnia sesji, po uregulowaniu przelewem dopłaty 60 zł lub przesłania potwierdzenia wpłaty. Pliki wybranych ujęć prześlemy na maila. Istnieje możliwość wysyłki odbitek listem poleconym Poczty Polskiej w cenie 10 zł.

Dodatkowe ujęcia
Dodatkowe ujęcie wraz z odbitką kosztuje 27 zł, dodatkowa odbitka 3 zł.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Rezerwacja
Tel. 783 665 044, mail - whitepixel4@gmail.com
Warunkiem rezerwacji pożądanego terminu jest sprawdzenie dostępności i wpłata zadatku w kwocie 50 zł. Brak wpłaty i przesłania dowodu wpłaty po 48 godzinach automatycznie anuluje rezerwację.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok, ul. Kopernika 6/33, 23-200 Kraśnik,
(studio funkcjonuje tylko w godzinach umówionych sesji),
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
W tytule wpłaty należy napisać "mini świąteczna, imię i nazwisko, data, godzina, nr telefonu, wiek dzieci".

Dopłata
Dopłatę należy uregulować przelewem po wykonaniu sesji. Plik podglądowy udostępniony zostanie po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia. W tytule przelewu proszę o wpisanie - "dopłata do mini sesji świątecznej w dniu, o godz. imię i nazwisko."


Zmiana terminu
Prosimy o kontakt mailowy 2 dni przed sesją i potwierdzenie, że dziecko jest zdrowe. W przypadku choroby proszę o możliwie jak najszybszy kontakt w celu anulowania rezerwacji i ustalenia innego terminu. Jeśli okaże się to niemożliwe zadatek zostanie zwrócony. Nie pojawienie się w zarezerwowanym terminie lub pojawienie się z tak dużym opóźnieniem, że wykonanie sesji przed kolejną następujacą będzie niemożliwe, skutkuje przepadkiem zadatku. Rezygnacja w dniu sesji również skutkuje przepadkiem zadatku.
Drodzy Państwo, po studio chodzimy w ciapach, zapominalscy w skarpetkach ;-) Prosimy, aby dzieci nie przychodziły do studio w obuwiu, w którym będą na sesji tzn. czyste obuwie zakładamy przed sesją.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

SESJA ŚWIĄTECZNA PREZENTEM POD CHOINKĘ DLA NAJBLIŻSZYCH OD CIEBIE
Oglądając galerię zdjęć z sesji świątecznej przekonacie się, że jest to piękna, niepowtarzalna pamiątka. Pamiątka, którą to właśnie Wy możecie przekazać w formie prezentu pod choinkę najbliższym, może dzieciom, wnukom, chrześniakom itd. Idę o zakład, że z prezentów, które kupicie pod choinkę za 5 - 10 lat nie zostanie jeden maly ślad, ale tak piękne fotografie będą cieszyć kolejne pokolenia do końca świata. Może w święta będziecie zbyt daleko, żeby przesłać malutki prezencik, a taki upominek z pewnością będzie oglądany przy świątecznym stole i zawsze będzie kojarzył się z ciocią, babcią, która wpadła na tak wspaniały pomysł ;-)

dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie


Zapraszamy na sesje fotograficzne do studio w Kraśniku

Zobacz więcej

Strona Główna

Noworodki

Maluchy

Starszaki

Sesja Komunijna

Sesja Rodzinna

Sesja Urodzinowa

Sesja Ciążowa

Sesja Domowa

Zapytaj

Oferta

O mnie

Rezerwacja

tel. 783 665 044

whitepixel4@gmail.com

Oferta specjalna

Sesje w prezencie

Dołącz do nas ;-)

obserwuj nas na google plus facebook

© White Pixel Fotografia Lublin