1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. O MNIE
 8. Strefa klienta
 9. Fotobudka
 10. Sprzedam

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki


Takie piękne zdjęcia ma moja rodzinka ;-)

fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Hej!

Witajcie w świecie pięknych fotografii szczęśliwych dzieciaków.

...i tu może Was zaskoczę, ponieważ nie będzie wyszczególniania członków rodziny, pięknych cytatów klasyków fotografii, nie będzie o kreatywności, niepowtarzalności, o tym jak to namiętnie kocham moją pracę, owszem lubię ją, daje masę radości i satysfakcji, nie będzie też o tym, że to jest fotografia artystyczna, a ja jestem artystą, bo tak nie jest i nie mam potrzeby takiego dowartościowywania się.

fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Ludzie ;-) fajnie jest mieć trochę fajnych fot, szczególnie fot własnych dzieci, które fajnie jest powiesić na ścianie, wkleić do albumu, patrzeć, smakować, cieszyć się, wspominać, przeżywać, móc pokazać wnukom, dzieciom kiedy dorosną.

PAMIĘTAJCIE fot nie robimy tylko dla siebie, nam dużym nie są prawdopodobnie niezbędne, ale dla dzieci, wnuków za 10-20-30-50 lat będą miały dużą wartość, szczególnie kiedy padną wszystkie dyski ;-)


fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Mam już parę lat, dziesiątki tysięcy marzeń spełnionych w sklepach, kolejne zmienione samochody, telefony, mieszkania, ubrania, komputery i inne bajery, na które czekałem z drżeniem rąk, a po których nie pozostał ślad, które znudziły się, zepsuły, zestarzały, przestały być atrakcyjne, przestały mieć dla mnie znaczenie.


fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Jest też już kilkaset zrobionych fot, które z czasem nabierają wartości, wzruszają, budzą wspomnienia, przenoszą do innego świata, wydają się być ponadczasowe.


fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Zapraszam do galerii zdjęć Piotruśka ;-)

fotograf dzieci lublin

MOJE "DOKSZTAŁTY" W FOTOGRAFII NOWORODKOWEJ

Warsztaty u Basi Pietrzak - facebook.com/Barbara-Pietrzak-Fotografia-dzieci-noworodki-sesje-rodzinne

Warsztaty u Patrycji Bączkowskiej - facebook.com/patrycja.baczkowskaFotograf dziecięcy w Lublinie, Profesjonalna sesja dziecięca w Puławach, Studio fotograficzne w Kraśniku

© White Pixel Fotografia Lublin