1. Home - Galeria
 2. O MNIE
 3. Oferta
 4. Kontakt
 5. Sesja w prezencie
 6. Strefa klienta
 7. Blog
 8. Fotobudka

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki


Takie piękne zdjęcia ma moja rodzinka ;-)

fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Hej!

Witajcie w świecie pięknych fotografii szczęśliwych dzieciaków.

W moim fotograficznym świecie, w krainie dopracowywanych do perfekcji szczegółów. To mój świat i całe moje życie. Szepnę cichutko, nie traćcie czasu na dalsze czytanie opisu. Zapraszam do oglądania galerii, szczególnie noworodkowej, mojej ulubionej, pięknej i wzruszającej. Oglądajcie, oceniajcie, przeżywajcie, czasem napiszcie lub zadzwońcie...;-).

fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Fotografia dla mnie to nie tylko pasja, fascynacja, zauroczenie, praca, przygoda, poznawanie nowych, ciekawych ludzi, ale to stara miłość, której od 20 lat nie pozwalam zardzewieć, niemal każdego dnia przecieram ją i poleruję, patrzę jak coraz piękniej błyszczy, oświetlając zachwycone twarze moich modeli.

Każda z dziedzin to inny nastrój, inne przeżycia.
Fotografia noworodkowa - to piękno, delikatność, radość, magiczny nastrój przed sesją, opiekuńczość, wzruszenie rodziców, kiedy podglądają zdjęcia w aparacie. Możliwość podzielenia się tą bożą iskierką, którą ciągle rozwijam.
Fotografia niemowlęca - dziecięca - to figle, beztroska, ale przede wszystkim prawdziwy mały człowiek, bez udawania, póz, prawdziwa radość, smutek i zabawa.
Fotografia ciążowa - to radość, tajemnica, oczekiwanie i niecierpliwość. Miłość, którą ledwo można dotknąć.


fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Wiele energii wkładam w szukanie nowych inspiracji i trendów. Rozwijam się, poszerzam warsztat, dopracowuje, odkrywam, obserwuję, poznaję, realizuję i ciągle biegnę. Z głową pełną nowych pomysłów uciekam od rutyny, która zabija kreatywność tych, którzy zatrzymali się. Wielu moich kolegów fotografów mówi, że to schyłek fotografii, że umiera, że wszyscy mają aparaty.
Wierzę w przyszłość pięknej, subtelnej, klasycznej fotografii, która wymaga poświęcenia, wrażliwości, która podnosi codziennie poprzeczkę, ale również daje satysfakcję, radość i dumę.


fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Fotografując maluchy fascynuje mnie ich niespożyta energia, ciekawość świata, wyobraźnia, naturalność, szczerość, wszystko to co sprawia , że fotki są "prawdziwe". Prawdziwe emocje, prawdziwa zabawa, prawdziwe czynności. Proste przedmioty nabierają nowych zastosowań, znaczeń, patyk staje się pistoletem, tekturowe pudełko samochodem, piaskownica zamkiem, kałuża morzem. Wszystko to co z czasem umiera w nas dorosłych kreując wizerunek według sztywnych ramek "bo nie wypada". W fotografii dziecięcej wystarczy tylko zaaranżować przestrzeń, pochylić się i wczuć się w ich maleńki, zaczarowany świat.


fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

Wiele osób myśli, że fotografia dziecięca trudna, że nie dla faceta, bo wymaga cierpliwości, może i tak jest , ale kiedy podejdę wystarczająco blisko i pochylę się nisko, aby usłyszeć i zobaczyć ten maleńki, magiczny świat, to ja sam również wchodzę do tej bajki, w której żyją księżniczki, rycerze, smoki, misie, samochodziki, superbohaterowie, modelki. Czasem chwytam samochodzik, żołnierzyka i sam staję się jedną z postaci. Pozwala mi to nawiązać kontakt i zdobyć zaufanie.

Rodzice pytają mnie kiedy najlepiej zrobić sesję, kiedy fotki są najfajniejsze?
Dla mnie, ojca już teraz 2 letniego rozrabiaki, któremu zrobiłem prawdopodobnie kilka tysięcy ślicznych, oryginalnych fotek, najważniejsze są te ze szpitala, kiedy Piotruś miał 2 dni i te z sesji noworodkowej, kiedy był taki słodki, malutki, delikatny. Trwało to tak krótko i już na zawsze z tego okresu zostanie mi garść niesamowitych zdjęć, na których jest to czego pamięć nie zachowała.

fotograf dzieci lublin fotograf dzieci lublin

W każdym z nas jest odrobina dziecięcej duszy do której my dorośli za nic w świecie nie chcemy się przyznać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, z którymi miałem przyjemność tworzyć, realizować moje fotograficzne pasje. Zbyt dużo opowieści i baśni, zapraszam do galerii, tam gdzie nie liczą się słowa, zapraszam do świata obrazów i wyobraźni.


Zapraszam do galerii zdjęć Piotruśka ;-)

fotograf dzieci lublin

MOJE "DOKSZTAŁTY" W FOTOGRAFII NOWORODKOWEJ

Warsztaty u Basi Pietrzak - facebook.com/Barbara-Pietrzak-Fotografia-dzieci-noworodki-sesje-rodzinne

Warsztaty u Patrycji Bączkowskiej - facebook.com/patrycja.baczkowskaFotograf dziecięcy w Lublinie, Profesjonalna sesja dziecięca w Puławach, Studio fotograficzne w Kraśniku

© White Pixel Fotografia Lublin