1. Home - Galeria
  2. O mnie
  3. Oferta
  4. PROMOCJE
  5. Kontakt
  6. STUDIO
  7. Strefa klienta
  8. Blog
  9. Fotobudka


promocja sierpniowo-wrześniowa - WSZYSTKIE NIEWYBRANE UJĘCIA Z SESJI GRATIS ;-)

Promocja dotyczy wszystkich pozostałych, niewybranych przez klientów ujęć - pliki zostaną udostępnione do pobrania nieodpłatnie, są to ujęcia nieobrobione i tych dodatkowych ujęć może być w zależności od przebiegu sesji i formy modela około 20-40

Promocja dotyczy tylko sesji realizowanych w studio w Kraśniku (również noworodkowych) i dostępna jest wstępnie i próbnie od 1 do 31 sierpnia 2017 r. Chcemy sprawdzić jak taka promocja będzie funkcjonować, jeśli sprawdzi się i spodoba Wam się to chętnie ją przedłużymy.


promocja sesja rodzinna w lublinie kraśniku

promocja sierpniowo-wrześniowa - SESJA BEZ RETUSZU TANIEJ

Nie zawsze retusz jest niezbędny, a rezygnacja z niego skraca nam pracę i pozwala obniżyć ceny sesji, na przykład cena sesji niemowlęcej z retuszem wynosi 240 zł, natomiast bez retuszu 160 zł. W promocji tej retusz nie jest stosowany, ale fotografie poddawane są ogólnemu dopracowaniu kolorów, jasności, kontrastu.
Promocja dotyczy wszystkich sesji tylko w studio w Kraśniku, z wyjatkiem sesji noworodkowych, do krórych retusz jest zawsze niezbędny. Promocja "Bez retuszu" nie może być łączona z promocją "Wszystkie niewybrane ujęcia gratis". Szczegóły promocji znajdą Państwo na podstronie każdej sesji.
BEZPŁATNA SESJA RODZICA Z DZIECKIEM w wieku 6 - 12 lat

Poszukujemy elastycznych, lubiących się fotografować, dobrze prezentujących się rodziców z dziećmi w wieku 6 - 12 lat do mini sesji "Rodzic z dzieckiem" (jeden rodzic, jedno dziecko ;-) Sesję wykonamy w zamian za zgodę na wykorzystanie zdjęć w portfolio na stronie www.whitepixel.pl. (Wymagana pisemna zgoda na publikację wykonanych na sesji zdjęć). Sesja zrealizowana zostanie w studio w Kraśniku. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie jednej fotki na mail whitepixel4@gmail.com. Odpowiemy w ciągu tygodnia od przysłania zdjęć tylko osobom, z którymi chcielibyśmy zrealizować sesję. Przykładowe fotografie z młodszymi dziećmi zobaczą Państwo poniżej.
UWAGA !!! KONKURS ;-)

 studio fotografia dziecięca kraśnik lublin

Zapraszamy na promocyjne sesje fotograficzne do studio w Kraśniku

© White Pixel Fotografia Lublin