1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. Oferta
  4. PROMOCJE
  5. Kontakt
  6. Rodo
  7. O mnie
  8. Studio
  9. Strefa klienta
  10. Fotobudka
  11. Sprzedam

POSZUKUJEMY MODELI DO BEZPŁATNYCH SESJI

Pojawiają się nowe pomysły, nowe akcesoria do seji dziecięcych, poszerzamy ofertę o sesje wizerunkowe, biznesowe i portretowe. W związku z tym poszukujemy:

- DO SESJI NIEMOWLĘCEJ - cudnej, wesołej dziewczynki 9-10 miesięcznej z fajnymi włosami. W zamian za zgodę na zamieszczenie fotografii na facebooku i stronie whitepixel.pl, rodzice otrzymają 6 fotek zrobionych na dwóch stylizacjach.

- DO SESJI BIZNESOWEJ - atrakcyjnych modeli obojga płci, czujących się swobodnie przed obiektywem, w wieku 30-45 lat, do sesji biznesowych i wizerunkowych. W zamian za zgodę na zamieszczenie fotografii na facebooku i stronie whitepixel.pl, modele otrzymają 5 fotek z sesji.

- DO SESJI KOBIECEJ PORTRETOWEJ - atrakcyjnych kobiet, czujących się swobodnie przed obiektywem, w wieku 30-50 lat do klasycznego, eleganckiego, nieco zmysłowego portretu w kreacji w czerni lub bieli (nie zapewniam kreacji). W zamian za zgodę na zamieszczenie fotografii na facebooku i stronie whitepixel.pl, modele otrzymają 6 fotek z sesji.

Aby wziąść udział w sesji wymagana będzie pisemna zgoda na publikację. Oferty z przynajmniej jedną fotografią proszę przesyłać na adres mail - whitepixel4@gmail.com. Odpowiemy tylko do wybranych osób najpóźniej w ciągu tygodnia. sesje realizowane będą w studio w Kraśniku. ;-)


PROMOCJA - mini sesja noworodkowa - 150 zł - więcej info...


noworodkowa sesja mini w lublinie
PROMOCJA LETNIA 2018
PLENEROWA SESJA RODZINNA W LUBLINIE
290 zł, 15 ujęć - wiecej info...


sesja plenerowa rodzinna w ogrodzie botanicznym w lublinie
Zapraszamy na sesje fotograficzne do studio w Kraśniku

Zapytaj

Oferta

O mnie

Rezerwacja

tel. 783 665 044

whitepixel4@gmail.com

Dołącz do nas ;-)

obserwuj nas na google plus facebook

© White Pixel Fotografia Lublin