1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Studio
  8. Strefa klienta
  9. Fotobudka

MINI SESJE WIELKANOCNE W PRZEDSZKOLU


Zachęcam do udostępniania na FB.
Informacja może okazać się przydatna dla Waszych znajomych.

Ile kosztuje sesja w przedszkolu?

Mini sesje wielkanocne w przedszkolu to świetna okazja do zrobienia zdjęć świątecznych na ładnej stylizacji w niskiej cenie. Aby sesja mogła zostać zrealizowana w przedszkolu, powinno być zapisanych do niego minimum około 60 - 70 dzieci. (Nie jest istotne ile będzie dzieci w przedszkolu w dniu sesji).
Cena takiej sesji to 35 zł i w tej cenie otrzymują rodzice z 3 najlepszych, wybranych przeze mnie różnych ujęć 3 odbitki w formacie 15x23 cm i 3 odbitki w formacie 10x15 cm, czyli z każdego ujęcia dwie odbitki - mała i duża. Sesja wykonywana jest w stylizacji zaprezentowanej poniżej, występują na niej modele 4 - 5 letni.

Jak zorganizować sesję w przedszkolu Państwa dziecka?

Wystarczy zapytać dyrekcję o zgodę na przeprowadzenie sesji i zatelefonować do mnie podając numer telefonu do przedszkola. Wszystkie pozostałe formalności załatwiam ja. Nie potrzebne są deklaracje i zapisy rodziców na uczestnictwa ich dzieci w sesji, fotografowane są wszystkie dzieciaki obecne w wyznaczonym dniu w przedszkolu (wyjatkiem będą dzieci, których rodzice, nie wyrażą zgody na fotografowanie), nastepnie zostaną zrbione odbitki i rodzice w przedszkolu będą mogli je obejrzeć u Pań i ocenić czy fotografie są wystarczająco piękne by je zakupić, jeśli nie, zdjęcia wracają do mnie i karmię nimi piecyk ;-)

Oferta kierowana jest do przedszkoli w promieniu 60 km od Kraśnika. Całkowity koszt sesji - pakietu to 35 zł, nie ma żadnych innych dopłat. Zdjęcia będą sprzedawane jako pakiet i nie będie możliwości zakupu tylko jednego lub dwóch zdjęć - ujęć. Zdjęcia nie będą wykorzystywane w portfolio.

DRODZY RODZICE!
Czasu i wolnych terminów jest niewiele. Zapraszam.

mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin mini sesja wielkanocna w przedszkolu lublin


MINI SESJE WIELKANOCNE

Zobacz więcej

Strona Główna

Noworodki

Maluchy

Starszaki

Sesja Komunijna

Sesja Rodzinna

Sesja Ciążowa

Sesja Domowa

Zapytaj

Oferta

O mnie

Rezerwacja

tel. 783 665 044

whitepixel4@gmail.com

Oferta specjalna

Sesje w prezencie

Dołącz do nas ;-)

obserwuj nas na google plus facebook

© White Pixel Fotografia Lublin