1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Sesja w prezencie
 7. Fotobudka
 8. Strefa klienta
 9. Blog

 1. Noworodki
 2. Maluchy
 3. Starszaki
 4. DZIECI
 5. Rodzina

SESJE DZIECIĘCE w Kraśniku, Lublinie i nie tylko ;-)

fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin

Pakiety "Dzieci" dostępne są od 6 do 16 lat, dla młodzieży powyżej 16 roku przeznaczony jest pakiet "Portret"

.

SESJE W STUDIO W KRAŚNIKU

SESJA STUDYJNA - promocja sierpniowo-wrześniowa - POZOSTAŁE UJĘCIA Z SESJI GRATIS - 260 zł, 10 ujęć, 3 stylizacje, czas trwania sesji 1 godz.
Promocja dotyczy wszystkich pozostałych, niewybranych przez klientów ujęć - pliki zostaną udostępnione do pobrania nieodpłatnie, są to ujęcia nieobrobione i tych dodatkowych ujęć może być w zależności od przebiegu sesji i formy modela około 20-40. Promocja dotyczy tylko sesji realizowanych w studio w Kraśniku (również noworodkowych) i dostępna jest wstępnie i próbnie od 1 do 31 sierpnia 2017 r. Chcemy sprawdzić jak taka promocja będzie funkcjonować, jeśli sprawdzi się i spodoba Wam się to chętnie ją przedłużymy.

SESJA STUDYJNA - promocja sierpniowo-wrześniowa - "SESJA BEZ RETUSZU" - 170 zł, 10 ujęć, 3 stylizacje, czas trwania sesji 1 godz.
Nie zawsze retusz jest niezbędny, a rezygnacja z niego skraca nam pracę i pozwala obniżyć ceny sesji, na przykład cena sesji niemowlęcej z retuszem wynosi 240 zł, natomiast bez retuszu 160 zł. W promocji tej retusz nie jest stosowany, ale fotografie poddawane są ogólnemu dopracowaniu kolorów, jasności, kontrastu.
Promocja dotyczy wszystkich sesji tylko w studio w Kraśniku, z wyjatkiem sesji noworodkowych, do krórych retusz jest zawsze niezbędny. Promocja "Bez retuszu" nie może być łączona z promocją "Wszystkie niewybrane ujęcia gratis". Szczegóły promocji znajdą Państwo na podstronie każdej sesji.

SESJE WYJAZDOWE

SESJA PLENEROWA - 350 zł, 15 ujęć
- miejsce pleneru do uzgodnienia. Fajnymi plenerami o dużych możliwościach i sporym urozmaiceniu są skansen lubelski i park pałacowy w Kozłówce. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesje plenerowe rozpoczynam w zależności od miejsca między godziną 15.30 a 17.00, w lecie kiedy jest gorąco, nawet nieco poźniej.

fotograf dziecięcy lublin

W cenie sesji nie są zawarte odbitki papierowe i nośnik dvd. Dojazd powyżej 50 km od Kraśnika jest dodatkowo płatny 1,00 zł km w obie strony.


Opcje dodatkowe: każde dodatkowe ujęcie - 25 zł, spersonalizowana płyta z wybranymi plikami 25 zł oraz odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z biała ramką 3,00 zł szt.


dziecięca sesja plenerowa w lublinie

SESJA W PREZENCIE
Profesjonalna sesja fotograficzna to oryginalny i niezwykły prezent, który nigdy nie straci na atrakcyjności.


sesja w prezencie lublin warszawa

Dostępne są niestandardowe, ręcznie robione zaproszenia na sesję w cenie 20 zł.


fotograf dziecięcy lublin

Po wykonanej sesji, w dniu sesji następuje dopłata pozostałej, uzgodnionej kwoty. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest plikiem pdf, z fotkami o rozdzielczości ok. 500 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail. Za dodatkowe, wybrane ujęcia płacą Państwo przelewem po 30 dniach od sesji przed podaniem linku do pobrania plików lub przed wysłaniem płyty z plikami Pocztą Polską.

REZERWACJA


fotograf dziecięcy lublin

Zapraszamy do galerii SESJI RODZINNEJ

rodzinna sesja studyjna w kraśniku

fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w skansenie lubelskim dziecięca sesja w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w skansenie lubelskim dziecięca sesja w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w skansenie lubelskim dziecięca sesja w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin sesje dzieci w plenerze dziecięca sesja w skansenie lubelskim sesja dziecięca plenerowa fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim

Studio fotografii dziecięcej w Lublinie - sesje dziecięce domowe i plenerowe.

© White Pixel Fotografia Lublin