1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. Kontakt
 5. Sesja w prezencie
 6. Fotobudka
 7. Strefa klienta
 8. Blog
 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki
 5. DZIECI
 6. Sesja Lifestyle

SESJE DZIECIĘCE w Lublinie i nie tylko ;-)

fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin

Pakiety "Dzieci" dostępne są od 6 do 16 lat, dla młodzieży powyżej 16 roku przeznaczony jest pakiet "Portret"

.

SESJA STUDYJNA - 260 zł, 10 ujęć, 3 stylizacje, (możliwe są 2 ujęcia z rodzicami i 2 z rodzeństwem), czas trwania sesji 1 godz.

SESJA STUDYJNA MINI - 120 zł, 5 ujęć, 1 stylizacja, czas trwania sesji 30 min.

SESJA PLENEROWA - 350 zł, 15 ujęć
- miejsce pleneru do uzgodnienia. Fajnymi plenerami o dużych możliwościach i sporym urozmaiceniu są skansen lubelski i park pałacowy w Kozłówce. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesje plenerowe rozpoczynam w zależności od miejsca między godziną 15.30 a 17.00, w lecie kiedy jest gorąco, nawet nieco poźniej.

W cenie sesji nie są zawarte odbitki papierowe i nośnik dvd. Dojazd powyżej 50 km od Kraśnika jest dodatkowo płatny 1,00 zł km w obie strony.


Opcje dodatkowe: każde dodatkowe ujęcie - 25 zł, spersonalizowana płyta z wybranymi plikami 25 zł oraz odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z biała ramką 3,00 zł szt.


fotograf dziecięcy lublin


SESJA W PREZENCIE
Profesjonalna sesja fotograficzna to oryginalny i niezwykły prezent, który nigdy nie straci na atrakcyjności.


sesja w prezencie lublin warszawa

Dostępne są niestandardowe, ręcznie robione zaproszenia na sesję w cenie 20 zł.


dziecięca sesja plenerowa w lublinie

Po wykonanej sesji, w dniu sesji następuje dopłata pozostałej, uzgodnionej kwoty. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest plikiem pdf, z fotkami o rozdzielczości ok. 500 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail. Za dodatkowe, wybrane ujęcia płacą Państwo przelewem po 30 dniach od sesji przed podaniem linku do pobrania plików lub przed wysłaniem płyty z plikami Pocztą Polską.

REZERWACJA


fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w skansenie lubelskim dziecięca sesja w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w skansenie lubelskim dziecięca sesja w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin dziecięca sesja w skansenie lubelskim dziecięca sesja w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin fotograf dziecięcy lublin sesje dzieci w plenerze dziecięca sesja w skansenie lubelskim sesja dziecięca plenerowa fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim

Studio fotografii dziecięcej w Lublinie - sesje dziecięce domowe i plenerowe.

© White Pixel Fotografia Lublin