1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. O mnie
 4. Oferta
 5. Kontakt
 6. Studio
 7. Sesja Lifestyle

 8. Fotobudka
 9. Strefa klienta

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki
 5. Dzieci

PLENEROWA SESJA KOMUNIJNA W LUBLINIE

pamiątka pierwszej komunii w lublinie pamiątka pierwszej komunii w lublinie

Piękne, klimatyczne, plenerowe sesje komunijne, których przykłady znajdą Państwo w galerii poniżej, wykonane zostały w skansenie w Lublinie, w Kazimierzu Dolnym, Janowie Lubelskim. Jest wiele innych miejsc z ogromnym potencjałem w Parku pałacowym w Kozłówce, Puławach, Sandomierzu, Tarnobrzegu, Łęcznej, Lubartówie.

Nowoczesna sesja komunijna utrwalająca emocje Pierwszej Komunii Świętej to wspaniała pamiątka, nie tylko dla dziecka, ale i dla całej rodziny. Usługa jest często wybierana jako niezapomniany prezent od dziadków i chrzestnych.


nowoczesna fotografia komunijna fotograf na komunie

Cennik sesji:

SESJA PLENEROWA - 330 zł, 15 ujęć do wyboru z całej sesji -(bezpłatny dojazd do 50 km ( Lublin również), powyżej 1,00 zł za każdy kilometr w obie strony).

Sesji nie wykonuję w weekendy.

Opcje dodatkowe:
- każde kolejne ujęcie 25 zł,
- odbitki w formacie 15x23 na papierze jedwabistym - 3,00 szt.,
- płyta dvd z nadrukowaną fotką z sesji - 25 zł,


pamiątka pierwszej komunii świętej w lublinie
REZERWACJA

fotoksiążka komunia

Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail.


fotografia komunijna lublin warszawa fotografia komunijna lublin warszawa prezent na komunię lublin warszawa prezent na komunię lublin sesja fotograficzna komunijna w lublinie fotograf na komunię lublin warszawa fotograf na komunię lublin warszawa na komunię fotograf lublin warszawa 3fotograf na komunię lublin warszawa 4fotograf na komunię lublin warszawa 5fotograf na komunię lublin warszawa 6fotograf na komunię lublin warszawa 7fotograf na komunię lublin warszawa pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin pierwsza komunia święta zdjęcia lublin fotograf na komunię kraków, katowice, wrocław fotograf na komunię kraków, katowice, wrocław fotograf na komunię kraków, katowice, wrocław sesja pierwsza komunia stalowa wola, ostrowiec świętokrzyski sesja pierwsza komunia stalowa wola, ostrowiec świętokrzyski sesja pierwsza komunia stalowa wola, ostrowiec świętokrzyski pamiątka pierwszej komunii w lublinie pamiątka pierwszej komunii w lublinie sesja pierwsza komunia stalowa wola, ostrowiec świętokrzyski sesja pierwsza komunia stalowa wola, ostrowiec świętokrzyski fotografia komunijna skansen lublinie zdjęcia komunijne komunia krasnik sesja komunijna lublin kraśnik oryginalny prezent komunia prezent na komunię lublin prezent na komunię lublin skansen lubelski sesja komunijna sesja skansen lubelski prezent na komunię lublin muzeum wsi lubelskiej plener skansen w lublinie sesja fotograficzna nowoczesna sesja komunijna lublin prezent na komunię lublin warszawa lublin piękna sesja komunijna zdjęcia komunijne komunia przyjęcie lublin sesja komunia skansen lublinem

Plenerowa sesja komunijna w Lublinie, Kraśniku. Super pomysł na prezent na Pierwszą Komunię.

© White Pixel Jacek Skrok