1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. O mnie
 8. Strefa klienta
 9. Fotobudka
 10. Sprzedam

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. MALUCHY
 4. Starszaki
 5. Dzieci

SESJA DZIECIĘCA NIEMOWLĘCA w Kraśniku, Lublinie i nie tylko ;-)


Pakiety "Maluchów" dostępne są od 3,5 do 4,5 miesiąca i od 7 miesiąca do 2,5 roku. Najlepszy czas na sesję niemowlęcą jest od 7 do 11 miesiąca, kiedy niemowlak stabilnie siedzi, interesuje się zabawkami, często się uśmiecha. Rodziców dzieci starszych niż 2,5 roku zapraszam do zakladki "Starszaki"

fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku

Najlepiej sesję wykonać po około południowej drzemce dziecka. Niemowlaki na sesji zawsze występują we własnych ubraniach.

Aktualny cennik 2019 r.

SESJA STUDYJNA DOMOWA (w domu u klientów) - 350 zł, 15 ujęć, 3 stylizacje, (możliwe są 2 ujęcia z rodzicami i 2 z rodzeństwem). Sesję wykonuję w przenośnym mini studio w domu maluszka (sesja realizowana jest na tłach i z różnymi akcesoriami np. łóżeczka), powierzchnia potrzebna do wykonania sesji domowej 2,5 x 2,5 m. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesję studyjną domową realizujemy od 7 do 12 miesiąca.

SESJA PLENEROWA - 290 zł, 15 ujęć
- miejsce pleneru do uzgodnienia. Fajnymi plenerami o dużych możliwościach i sporym urozmaiceniu są skansen lubelski i park pałacowy w Kozłówce. Bardzo dobrym miejscem na sesję maluszka z rodzicami jest Ogród Botaniczny w Lublinie. Jest to miejsce ze sporą ilością drzew i krzewów, a więc w sporej części zacienione, co jest bardzi istotne przy letnich temperaturach. Sesje mogą być realizowane nawet do godz. 19. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesje plenerowe rozpoczynam w zależności od miejsca między godziną 15.30 a 17.00, w lecie kiedy jest gorąco, nawet nieco poźniej. Słabo siedzące dzieci występują na rękach u rodziców.
Najlepszymi miesiącami na sesje plenerowe są maj i czerwiec, kiedy temperatury są dosyć łagodne a zieleń soczysta.

fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku sesja dziecięca plenerowa

Opcje dodatkowe:
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych i nośnika dvd, są one dostępne opcjonalnie w cenie:
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z białą ramką 3,00 zł szt.
(w cenie odbitek zawarty jest koszt przesyłki odbitek do klientów Pocztą Polską ),
- spersonalizowana płyta z wybranymi plikami - 25 zł,
- każde dodatkowe ujęcie - 27 zł + ewentualnie odbitka 15x23 cm 3 zł szt.fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa

Również Twój maluch mógłby mieć tak piękną pamiątkę ;-), którą oglądalibyście latami ze wzruszeniem.


sesja dla dziewczynki w lublinie

Najlepszym momentem na sesję jest czas po około południowej drzemce, kiedy wyspane i zrelaksowane maluchy są rześkie i w doskonałej formie.

Staram się, aby sesja była zabawą i przygodą. Do udziału w niej zachęcam zawsze rodziców, dzięki czemu pamiątka jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Sesja może odbywać się w stacjonarnym studio w Kraśniku lub u Państwa w domu w przenośnym mini studio. Na sesję zabieram dostosowane do wieku maluchów akcesoria np. stylowe zabawki, koszyczki, łóżeczka itp.
Niemowlaki fotografowane są we własnych ubrankach.


fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku

Dziecko bez humorku na sesji.
Zawsze po skończonej sesji mogą Państwo na życzenie przejrzeć fotki na wyświetlaczu aparatu. Jeśli okazałoby się, że fotki nie spełniają Państwa oczekiwań, ponieważ maluszek był wyjatkowo nie w humorze, nie są Państwo zobligowani do dokonywania płatności za cały pakiet lecz tylko za połowę. Przy czym bardzo proszę o przemyślaną decyzję o zamówieniu sesji, oceniając możliwości malucha. Jeśli uważają Państwo, że dziecko źle reaguje na nowe osoby, sytuacje, lepiej poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Przeziębione dziecko na sesji
W sytuacji, kiedy dziecko jest przeziębione, zakatarzone lub po chorobie, klient płaci połowę wartosci sesji, nawet jeśli nie wybierze jednego zdjęcia. Niestety zdarzały się sytuacje, kiedy rodzice potwierdzili, że dziecko jest zdrowe, a w domu okazywało się inaczej.sesja świąteczna w lublinie fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku

DROGIE MAMY!!! pragnę pojaśnić kulisy mojej pracy i uspokoić Was. Zdarza się, że przy pierwszej rozmowie telefonicznej jesteście zdziwione, że to facet robi takie foty ;-) no jakoś udaję się mimo gorszej płci ;-), skoro wychodzą coraz fajniej i dają masę radości to dlaczego nie rozwijać pasji.


sesja dziecięca na roczek kraśnik

Zmierzam do sedna, na sesji maluchów nie straszę wyglądem, utrzymuję bezpieczną odległość ;-) nawiązując kontakt wzrokowo - dźwiękowy ;-) robię to z wyczuciem i doświadczeniem. Powoli w trakcie sesji oswajamy się.
Nie przenoszę, nie pozuję
, to wszystko robią mamy. Maluchy to żywe złoto i nie ma mowy tu o pozowaniu. One mają swój świat, a my duzi możemy je tylko zainteresować czymś, przez co "utrzymać" chwilę w miejscu i rozśmieszyć, ale to już rodzice, rodzeństwo, babcie ;-)

fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku

Zapraszamy do galerii SESJI RODZINNEJ

rodzinna sesja studyjna w kraśniku

fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto.
Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail.

REZERWACJA - szczegóły


sesja dla chłopca fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku

Jeśli podobają się Wam moje fotografie,
chcielibyście mieć do nich większy dostęp,
zachęcam do polubienia mojego profilu ;-)sesja roczkowa na prezent fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa sesja plenerowa nad wisła sesja studio lublin fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku sesja dziecięca studio sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa sesja plenerowa nad wisła sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy w lublinie i w kraśniku sesja dla dziewczynki w lublinie fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotograf dziecięcy sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja plenerowa nad wisła sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dla dziecka w lublinie sesja dla chłopca sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dla chłopca w lublinie sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja świąteczna w lublinie fotograf dziecięcy sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca plenerowa sesja dziecięca studio lublin warszawa sesja dla chłopca sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dla chłopca w lublinie sesja jesienna dziecięca lublin

KTO NIE CHCIAŁBY DOSTAĆ TAKICH FOTEK W PREZENCIE
"SESJA W PREZENCIE" OD BABCI, CIOCI
PAMIĄTKA NIEŚMIERTELNA
Najfajniejszy fotograf dziecięcy w Lublinie


sesja dziecięca studio sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca studio lublin warszawa sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja jesienna dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja plenerowa nad wisła sesja plenerowa nad wisła sesja dla chłopca sesja dziecięca w skansenie lublin

Sesja niemowlęca LUBLIN WARSZAWA

sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca lublin sesja jesienna dziecięca lublin

Domowa sesja noworodkowa, niemowlęca w Lublinie

sesja dla dziewczynki w lublinie

SESJA W PREZENCIE
Profesjonalna sesja fotograficzna to oryginalny i niezwykły prezent, który nigdy nie straci na atrakcyjności. Zdjęcia z sesji przetrwają dłużej niż wszystkie misie, lalki i samochodziki razem wzięte ;-).
Więcej informacji w zakładce Sesja w prezencie

sesja w prezencie lublin warszawa

Dostępne są niestandardowe, ręcznie robione zaproszenia na sesję noworodkową w cenie 20 zł.

fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim

SESJA FOTOGRAFICZN JAKO PREZENT OD KOCHANEJ CIOCI
to nie tylko moda, to wspaniała pamiątka;-)
Sesja dziecięca w Lublinie i nie tylko ;-)


fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim sesja na prezent lublin sesja studio lublin sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle fotografia niemowlęca sesja studio lublin sesja dla dziecka lublin

Sesja fotograficzna to świetny prezent od SUPER BABCI, MEGA CIOCI ;-)
Fotograf dziecięcy w Puławach, sesja dziecięca w Sandomierzu


sesja dla dziecka lublin

© White Pixel Fotografia Lublin