1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. O mnie
 4. Oferta
 5. Kontakt
 6. Studio
 7. PROMOCJE
 8. Strefa klienta
 9. Fotobudka

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. MALUCHY
 4. Starszaki
 5. Dzieci

SESJA DZIECIĘCA NIEMOWLĘCA w Kraśniku, Lublinie i nie tylko ;-)


Pakiety "Maluchów" dostępne są od 3,5 do 4,5 miesiąca i od 8 miesiąca do 2,5 roku. Najlepszy czas na sesję niemowlęcą jest od 8 do 11 miesiąca, kiedy niemowlak stabilnie siedzi, interesuje się zabawkami, często się uśmiecha. Dla niemowlaków 13 miesięcznych i starszych dostępny jest studyjny pakiet mini, ze wględu na ich ruchliwość. Rodziców dzieci starszych niż 2,5 roku zapraszam do zakladki "Starszaki"

sesja dziecięca plenerowa

Najlepiej sesję wykonać po około południowej drzemce dziecka. Niemowlaki na sesji zawsze występują we własnych ubraniach.

Aktualny cennik 2017/2018 r.

PAKIET 3,5-4,5 MIESIĄCA studio Kraśnik- 180 zł, 7 ujęć - więcej informacji....
PAKIET PEŁNY studio Kraśnik - 250 zł, 12 ujęć, dla niemowlaków od 8 do 12 miesiąca, 3 stylizacje, czas trwania sesji do 1,5 godz. Sesje w studio dostępne są również w weekendy.
PAKIET MINI studio Kraśnik - 180 zł, 7 ujęć, dla niemowlaków od 12 miesiąca do 2,5 roku, 2 stylizacje (jedno zdjęcie rodzinne), czas trwania sesji 1 godz. Sesje w studio dostępne są również w weekendy. Fotografowanie dzieci starszych niż roczne (chodzących) znacznie się komplikuje. Dzieciaki, kiedy kończą rok stają się bardzo mobilne, nie mają ochoty stać - siedzieć nawet przez chwilę w jednym miejscu (oczywiście zdarzają się wyjątki). Apogeum aktywności pojawia się, kiedy dzieci mają 2 lata. Dwulatki są bardzo sprytne, nic nie robią sobie z próśb rodziców, są to mali odkrywcy i podróżnicy, którzy robią tylko to na co mają ochotę, a znajdowanie się w jednym miejscu dłużej niż 5 sekund, nie jest ich ulubionym zajęciem (oczywiście zdarzają się wyjątki). Łatwiej nam się pracuje, kiedy dzieci kończą 2,5 roku, wtedy maluchy odrobinę słuchają rodziców. Trzylatki stają się supermodelami, zaczynają już nawet pozować!

SESJA STUDYJNA DOMOWA (w domu u klienta) - 350 zł, 15 ujęć, 3 stylizacje, (możliwe są 2 ujęcia z rodzicami i 2 z rodzeństwem). Sesję wykonuję w przenośnym mini studio w domu maluszka (sesja realizowana jest na tłach i z różnymi akcesoriami np. łóżeczka), powierzchnia potrzebna do wykonania sesji domowej 2,5 x 2,5 m. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesję studyjną domową realizujemy od 8 do 12 miesiąca.

SESJA PLENEROWA - 350 zł, 15 ujęć (sesje plenerowe Maluchów są zawieszone do odwołania)
- sesje plenerowe dostępne dla dzieci od 3 roku życia.
- miejsce pleneru do uzgodnienia. Fajnymi plenerami o dużych możliwościach i sporym urozmaiceniu są skansen lubelski i park pałacowy w Kozłówce. Dojazd gratis do 50 km (również do Lublina bezpłatnie). Sesje plenerowe rozpoczynam w zależności od miejsca między godziną 15.30 a 17.00, w lecie kiedy jest gorąco, nawet nieco poźniej. Sesji plenerowych nie wykonuję w weekendy.

sesja dziecięca na roczek kraśnik

Opcje dodatkowe:
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych i nośnika dvd, są one dostępne opcjonalnie w cenie:
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z białą ramką 3,00 zł szt.
(w cenie odbitek zawarty jest koszt przesyłki odbitek do klientów Pocztą Polską ),
- spersonalizowana płyta z wybranymi plikami - 25 zł,
- każde dodatkowe ujęcie - 25 zł + ewentualnie odbitka 15x23 cm 3 zł szt.Najwięcej akcesoriów i najfajniejsze foty robimy maluchom między 9-12 miesiącem, dzieciaki jeszcze nie uciekają z planu, są pogodne, uśmiechnięte w przeciwieństwie do dwuletnich buntowników.

sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim

Również Twój maluch mógłby mieć tak piękną pamiątkę ;-), którą oglądalibyście latami ze wzruszeniem.


sesja dla dziewczynki w lublinie

Najlepszym momentem na sesję jest czas po około południowej drzemce, kiedy wyspane i zrelaksowane maluchy są rześkie i w doskonałej formie.

Staram się, aby sesja była zabawą i przygodą. Do udziału w niej zachęcam zawsze rodziców, dzięki czemu pamiątka jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Sesja może odbywać się w stacjonarnym studio w Kraśniku lub u Państwa w domu w przenośnym mini studio. Na sesję zabieram dostosowane do wieku maluchów akcesoria np. stylowe zabawki, koszyczki, łóżeczka itp.
Niemowlaki fotografowane są we własnych ubrankach.


sesja dziecięca w skansenie lublin

Dziecko bez humorku na sesji.
Zawsze po skończonej sesji mogą Państwo na życzenie przejrzeć fotki na wyświetlaczu aparatu. Jeśli okazałoby się, że fotki nie spełniają Państwa oczekiwań, ponieważ maluszek był wyjatkowo nie w humorze, nie są Państwo zobligowani do dokonywania płatności za cały pakiet lecz tylko za połowę. Przy czym bardzo proszę o przemyślaną decyzję o zamówieniu sesji, oceniając możliwości malucha. Jeśli uważają Państwo, że dziecko źle reaguje na nowe osoby, sytuacje, lepiej poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Przeziębione dziecko na sesji
W sytuacji, kiedy dziecko jest przeziębione, zakatarzone lub po chorobie, klient płaci połowę wartosci sesji, nawet jeśli nie wybierze jednego zdjęcia. Niestety zdarzały się sytuacje, kiedy rodzice potwierdzili, że dziecko jest zdrowe, a w domu okazywało się inaczej.sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa

DROGIE MAMY!!! pragnę pojaśnić kulisy mojej pracy i uspokoić Was. Zdarza się, że przy pierwszej rozmowie telefonicznej jesteście zdziwione, że to facet robi takie foty ;-) no jakoś udaję się mimo gorszej płci ;-), skoro wychodzą coraz fajniej i dają masę radości to dlaczego nie rozwijać pasji.


sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim

Zmierzam do sedna, na sesji maluchów nie straszę wyglądem, utrzymuję bezpieczną odległość ;-) nawiązując kontakt wzrokowo - dźwiękowy ;-) robię to z wyczuciem i doświadczeniem. Powoli w trakcie sesji oswajamy się.
Nie przenoszę, nie pozuję
, to wszystko robią mamy. Maluchy to żywe złoto i nie ma mowy tu o pozowaniu. One mają swój świat, a my duzi możemy je tylko zainteresować czymś, przez co "utrzymać" chwilę w miejscu i rozśmieszyć, ale to już rodzice, rodzeństwo, babcie ;-)


Zapraszamy do galerii SESJI RODZINNEJ

rodzinna sesja studyjna w kraśniku

sesja plenerowa nad wisła sesja roczkowa na prezent

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto.
Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail.

REZERWACJA - szczegóły


sesja plenerowa nad wisła sesja dla chłopca

Jeśli podobają się Wam moje fotografie, chcielibyście mieć do nich większy dostęp ;-), zachęcam do polubienia mojego profilu ;-)sesja plenerowa nad wisła sesja studio lublin sesja dziecięca studio sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa sesja plenerowa nad wisła sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja dla dziecka lublin sesja dla dziewczynki w lublinie fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotograf dziecięcy sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja niemowlęca świąteczna mikołajkowa lublin sesja plenerowa nad wisła sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca lublin sesja dla dziecka w lublinie sesja dla chłopca sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim sesja świąteczna w lublinie fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca plenerowa sesja dziecięca studio lublin warszawa sesja dla chłopca sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja dla dziewczynki w lublinie fotografia niemowlęca sesja dla chłopca w lublinie sesja dziecięca lublin sesja jesienna dziecięca lublin swiateczna sesja dziecięca pod choinkę w lublinie sesja jesienna dziecięca lublin swiateczna sesja dziecięca pod choinkę w lublinie sesja jesienna dziecięca lublin fotografia niemowlęca kraśnik lublin sesja dziecięca stylizowana lublin

KTO NIE CHCIAŁBY DOSTAĆ TAKICH FOTEK W PREZENCIE
"SESJA W PREZENCIE" OD BABCI, CIOCI
PAMIĄTKA NIEŚMIERTELNA
Najfajniejszy fotograf dziecięcy w Lublinie


sesja dziecięca studio sesja dla dziewczynki w lublinie sesja dla dziewczynki w lublinie sesja jesienna dziecięca lublin sesja z mikołajem w przedszkolu lublin

Profesjonalna sesja z Mikołajem w przedszkolu na stylowym, świątecznym tle, to niesamowita pamiątka dla dzieciaków. Inną świetną okazją na sesję z użyciem teł fotograficznych jest bal karnawałowy, na którym dzieciaki poprzebierane, wystrojone przez mamy, wyglądają zjawiskowo ;-). Pracujący rodzice i zajęte przygotowaniami Panie nie mogą zrobić fotek, a fotograf uwieczni dzieciaki zawodowo ;-) w Kraśniku, Lublinie, Puławach i nie tylko.

sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca plenerowa w skansenie lubelskim fotograf dziecięcy sesja dla dziewczynki w lublinie fotograf dziecięcy sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja jesienna dziecięca lublin sesja dziecięca w skansenie lublin sesja jesienna dziecięca lublin sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca w skansenie lublin sesja dziecięca studio lublin warszawa sesja dziecięca lublin sesja świąteczna w lublinie sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja świąteczna w lublinie sesja dziecięca lublin sesja dziecięca na roczek kraśnik sesja niemowlęca świąteczna mikołajkowa lublin sesja jesienna dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin

Sesja niemowlęca LUBLIN WARSZAWA

sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja świąteczna w lublinie sesja dziecięca świąteczna w lublinie sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja jesienna dziecięca lublin sesja świąteczna w lublinie

Domowa sesja noworodkowa, niemowlęca w Lublinie

sesja dziecięca studio lublin warszawa sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dziecięca lublin sesja dla dziewczynki w lublinie sesja niemowlęca świąteczna mikołajkowa lublin

SESJA W PREZENCIE
Profesjonalna sesja fotograficzna to oryginalny i niezwykły prezent, który nigdy nie straci na atrakcyjności. Zdjęcia z sesji przetrwają dłużej niż wszystkie misie, lalki i samochodziki razem wzięte ;-).
Więcej informacji w zakładce Sesja w prezencie

sesja w prezencie lublin warszawa

Dostępne są niestandardowe, ręcznie robione zaproszenia na sesję noworodkową w cenie 20 zł.

sesja dziecięca skansen lubelski sesja roczkowa na prezent fotograf dziecięcy sesja jesienna dziecięca lublin sesja niemowlęca świąteczna mikołajkowa lublin fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim

SESJA FOTOGRAFICZN JAKO PREZENT OD KOCHANEJ CIOCI
to nie tylko moda, to wspaniała pamiątka;-)
Sesja dziecięca w Lublinie i nie tylko ;-)


fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim fotogaf dziecięcy w ostrowcu świętokrzyskim sesja na prezent lublin sesja na prezent lublin sesja na prezent lublin fotografia niemowlęca sesja dziecięca skansen lubelski swiateczna sesja dziecięca pod choinkę w lublinie swiateczna sesja dziecięca pod choinkę w lublinie sesja studio lublin sesja studio lublin sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle sesja niemowlęca na tle dzieci fotograf janów lubelski dzieci fotograf krasnik dzieci fotograf janów lubelski swiateczna sesja dziecięca pod choinkę w lublinie sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa sesja dziecięca roczkowa lublin warszawa mikołajkowa sesja dziecięca w lublinie sesja niemowlęca lublin fotografia niemowlęca mikołajkowa sesja dziecięca w lublinie swiateczna sesja dziecięca pod choinkę w lublinie sesja studio lublin sesja dla dziecka lublin

Sesja fotograficzna to świetny prezent od SUPER BABCI, MEGA CIOCI ;-)
Fotograf dziecięcy w Puławach, sesja dziecięca w Sandomierzu


mikołajkowa sesja dziecięca w lublinie mikołajkowa sesja dziecięca w lublinie sesja dla dziecka lublin sesja dziecięca

Fotograf dziecięcy w Lublinie, Profesjonalna sesja dziecięca plenerowa, studyjna

© White Pixel Fotografia Lublin