1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. O mnie
 8. Strefa klienta
 9. Fotobudka
 10. Sprzedam

 1. Ciąża
 2. NOWORODKI
 3. Maluchy
 4. Starszaki
 5. Dzieci

SESJA NOWORODKOWA DOMOWA w Lublinie i nie tylko ;-)

Jeśli cenisz wygodę i zależy ci na komforcie swojego malutkiego skarba
ZAMÓW SESJĘ NOWORODKOWĄ WE WŁASNYM DOMU
(dojazd do 50 km od Kraśnika bezpłatny - Lublin również)

Wszystkie fotografie noworodkowe na tej podstronie,
zostały wykonane w naszym przenośnym mini studio u Państwa w domu

noworodkowa sesja w lublinie noworodkowa sesja w Lublinie

Najlepsze efekty uzyskuje się fotografując noworodki między 7 - 10 dniem. Po dziesiątym dniu maleństwa śpią płycej i łatwiej wybudzają się. Istnieje możliwość fotografowania noworodków "starszych" w pakiecie Domowym Lifestyle w formie rodzinnej sesji domowej bez teł, łóżeczek, koszyków. Mimo braku rezerwacji, warto pytać o możliwośc wykonania sesji, ponieważ bywają tygodnie z dużą ilością wolnych terminów.

fotograf noworodkowy lublin

Aktualny cennik 2019 r.

Pakiet Domowe Studio - sesja realizowana jest w domu u klienta - PROMOCJA 430 zł, 15 ujęć wybranych przez rodziców spośród wszystkich zrobionych na sesji, trzy stylizacje (zachęcam również rodziców do wspólnego zdjęcia z maluszkiem). Styl sesji, przebrania i akcesoria dobierane są 1-2 dni przd sesją według sugestii rodziców. Sesja trwa około 2-4 godz. Powierzchnia potrzebna do zrealizowania sesji 2,3 x2,5 m. W pakiecie "domowe studio" nie fotografuję noworodków starszych niż 12-dniowe.
Dojazd gratis do 50 km (również Lublin bezpłatnie), powyżej dopłata 1,00 zł km licząc w obie strony. Sesje wykonuję w odległości do 80 km od Kraśnika. Nie fotografuję bliźniaków ;-).

Pakiet Domowy LIFESTYLE - 290 zł, 15 ujęć - więcej informacji...
Bez ograniczeń wiekowych dla noworodków i niemowlaków. Sesja dostępna również w weekendy. Noworodkowa sesja domowa jest również sesją rodzinną, ponieważ bardzo często maluch fotografowany jest na rękach rodziców, gdzie czuje się pewnie i bezpiecznie ;-) Na sesji nie są wykorzystywane tła, łózeczka itp., do aranżowania fotek wykorzystujemy wnętrze mieszkania (istotne jest, aby mieszkanie nie było małe i ciemne). Mogę zabrać kilka ubranek, aby maluch nie występował w pieluszce, ale przebrania nie są najważniejsze w tego typu sesjach. W sesji domowej skupiamy się na ukazaniu emocji, miłości, czułości, bliskości, relacji, dlatego powodzenie sesji zależy od zaangażowania i łatwości pokazywania uczuć.

Opcje dodatkowe:
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych i nośnika dvd, są one dostępne opcjonalnie w cenie:
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z białą ramką 3,00 zł szt.
(w cenie odbitek zawarty jest koszt przesyłki odbitek do klientów Pocztą Polską ),
- spersonalizowana płyta z wybranymi plikami - 25 zł,
- każde dodatkowe ujęcie - 28 zł + ewentualnie odbitka 15x23 cm 3 zł szt.

To najpiękniejsza pamiątka jaką możesz dać swojemu malutkiemu szczęściu.

noworodkowa sesja w warszawie lublinie

Sesję noworodkową wykonuję po telefonicznym uzgodnieniu terminu i szczegółów sesji oraz wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł na konto. Uzgodnienie terminu bez wpłaty zaliczki jest tylko miłą rozmową, a brak wpłaty po uzgodnionym terminie lub po 48 godzinach anuluje rezerwację. Nigdy nie wyjezdżam na sesję noworodkową, na którą nie została wpłacona zaliczka, co chroni mnie przed ewentualnym żartem i nieproduktywnym zwiedzaniem pięknej okolicy ;-). Przelewy z PKO BP realizowane są natychmiast.

Jeśli zaliczka na sesję noworodkową została wpłacona przed rozwiązaniem, proszę rodziców o kontakt najlepiej 2-3, najpóźniej 4 doby po porodzie (gdyby okazało sie, że pobyt w szpitalu przedłuży się, proszę również o informację w ciągu 4 dni, a wtedy wstrzymamy się z określaniem terminu sesji). Przekazanie informacji w terminie późniejszym niż 4 dni, niekiedy może uniemożliwić wykonanie sesji (zaliczka wtedy zostanie zwrócona).

noworodkowa sesja zimowa w Lublinie

JAK WYGLĄDA SESJA NOWORODKOWA?

Sesja noworodkowa odbywa się u Państwa w domu, w przenośnym mini studio lub w stacjonarnym studio w Kraśniku. Zapewniam wszystkie potrzebne akcesoria takie jak tła, oświetlenie, kosze, ubranka, czapeczki (również farelkę, aby zapewnić optymalną temperaturę podczas sesji). Styl aranżacji ustalamy telefonicznie przed sesją zgodnie z sugestiami rodziców i rozmiarem ubranek. Dzieciątko jest przebierane i przewijane przez rodziców, natomiast układane jest przez fotografa.


noworodkowa sesja w Lublinie

Mając na uwadze wygodę maluszka, decyzję o długości sesji noworodkowej, ilości przerw, podejmują rodzice. Sesja może trwać nawet tylko 2,5 godziny, jeśli maluch jest w dobrym humorku i ładnie śpi. Czas potrzebny na przygotowanie a później rozmontowanie mini studio to łącznie około 1,5 godziny. Podaję tylko możliwy, orientacyjny czas trwania sesji, ponieważ jej długość zależna jest przede wszystkim od snu noworodka. Zdarza się czasami, że po moim przyjeździe i zmontowaniu studio, maluch budzi się wyspany i przez dwie godziny nie ma zamiaru spać ;-), wtedy nie podejmujemy prób, ponieważ efekt byłby marny, tylko cierpliwie czekamy rozmawiając o świecie, życiu i dzieciach ;-).noworodkowa świąteczna sesja w Lublinie

Sytuacja kiedy noworodek śpi jest najbardziej pożądana, właśnie wtedy powstają najpiękniejsze ujęcia, a maluch nie protestuje przeciw założeniu np. czapeczki. Niekiedy rodzice dysponujący niewieką ilością miejsca do wykonania sesji, organizują ją u cioci, babci.

Proszę pamiętać, że tylko najedzony noworodek będzie dobrze spać.

noworodkowa sesja w lublinie fotograf noworodków w lublinie

Drodzy Rodzice, jeśli nie jest to dla Was przeszkodą, niekiedy w sytuacjach gdy noworodek nie może się wyciszyć, uspokoić, ma płytki sen i łatwo wybudza się, sprawdza się podanie wcześniej odciągniętego pokarmu, smoczka czy nawet sztucznego mleka. Warto jednak wcześniej zrobić próbę, gdyż maluchy nie od razu potrafią
ssać smoczek i pić z butelki ze smoczkiem. Zapewniam Was, że kilkukrotne użycie smoczka, czy nakarmienie sztucznym mlekiem nie uzależnia :-), a na pewno uspokoi i wyciszy Wasz Skarb.


noworodkowa sesja w Lublinie noworodkowa sesja w Lublinie

Zapraszamy do galerii SESJI LIFESTYLE

Sesja lifestyle dla noworodków i niemowlaków bez ograniczeń wiekowych..
noworodkowa sesja w kraśniku lublinie

Zobacz więcej zdjęć z noworodkowej sesji lifestyle...

Jeśli planują Państwo fotkę malucha ze starszym rodzeństwem, proszę aby rodzeństwo pojawiło się w ostatnich 30 - 40 minutach sesji.
Kilkulatek nie jest w stanie wytrzymać kilku godzin, szybko nudzi się i zaczyna rozrabiać, co przyczynia się do wybudzania noworodka, niepotrzebnie stresuje rodziców i przedłuża sesję.

Nie wyrażam zgody na fotografowanie i filmowanie (również telefonami) podczas sesji.


Jeśli okazałoby się, że zdjęcia nie spełniają Państwa oczekiwań, ponieważ maluszek był wyjatkowo nie w humorze, nie są Państwo zobligowani do dokonania płatności za cały pakiet lecz tylko za połowę, wówczas wybierają Państwo połowę ujęć z zamówionego pakietu.


noworodkowa sesja lublinie

Drodzy Rodzice, posiadacze wrażliwych, słabo śpiących modeli, bierzcie pod uwagę fakt, że Wasze wymarzone stylizacje np. łóżeczkowe czy podobne, może trzeba będzie zmodyfikować, zastąpić prostszymi, a skrajnie wrażliwym modelom, będziemy musieli ubranka zastąpić owijkami ;-)

Pozostałą część kwoty za sesję wpłacają Państwo na konto. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 600 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail.

REZERWACJA - szczegóły


zdjęcia noworodków w lublinie fotograf noworodków w lublinie noworodkowa w Lublinie

Sesje noworodkowe w Lublinie, Sandomierzu, Biłgoraju, Ostrowcu Świętokrzyskim, Zamościu, Łęcznej, Puławach, Tarnobrzegu, Lubartowie.

noworodkowa, dziecięca sesja swiateczna w Lublinie

rodzinna sesja studyjna w kraśniku noworodkowa sesja w Lublinie noworodkowa sesja w Lublinie noworodkowa w Lublinie noworodkowa sesja zimowa w Lublinie noworodkowa sesja z rodzicami w Lublinie

Zapraszamy do galerii SESJI LIFESTYLE

Sesja lifestyle dla noworodków i niemowlaków bez ograniczeń wiekowych..
noworodkowa sesja w warszawie lublinie

Zobacz więcej zdjęć z noworodkowej sesji lifestyle...

fotograf noworodkowy lublin noworodkowa sesja w lublinie fotograf noworodków w lublinie noworodkowa sesja w warszawie lublinie noworodkowa mini sesja świąteczna w lublinie noworodkowa w Lublinie noworodkowa sesja w warszawie lublinie noworodkowa sesja w lublinie

Zapraszamy do galerii SESJI LIFESTYLE

Sesja lifestyle dla noworodków i niemowlaków bez ograniczeń wiekowych..
noworodkowa sesja w warszawie lublinie

Zobacz więcej zdjęć z noworodkowej sesji lifestyle...

noworodkowa w Lublinie fotograf noworodków w lublinie noworodkowa, dziecięca sesja zimowa w Lublinie noworodkowa sesja w Lublinie noworodkowa w Lublinie fotograf noworodków w lublinie fotograf noworodków w lublinie fotograf noworodków w lublinie fotograf noworodków w lublinie fotograf noworodków w lublinie

Zapraszamy do galerii SESJI LIFESTYLE

Sesja lifestyle dla noworodków i niemowlaków bez ograniczeń wiekowych..
noworodkowa sesja w kraśniku lublinie

Zobacz więcej zdjęć z noworodkowej sesji lifestyle...

fotograf noworodków w lublinie sesja noworodkowa w lublinie sesja noworodkowa w lublinie sesja noworodkowa w lublinie noworodkowa sesja z rodzicami w Lublinie

Zapraszamy do galerii SESJI LIFESTYLE

Sesja lifestyle dla noworodków i niemowlaków bez ograniczeń wiekowych..
noworodkowa sesja w kraśniku lublinie

Zobacz więcej zdjęć z noworodkowej sesji lifestyle...

sesja noworodkowa w lublinie sesja noworodkowa w lublinie sesja noworodkowa w lublinie noworodkowa sesja z rodzicami w Lublinie sesja noworodkowa w lublinie sesja noworodkowa w lublinie

Prześliczny Mikołajek w klimacie Sesji Świątecznej, łezka w oku się kręci ;-). Sesja noworodkowa może być niesamowitym prezentem świątecznym dla malucha i rodziców. Taka forma sesji cieszy się dużym zainteresowaniem.

noworodkowa sesja mikołajowa w Lublinie noworodkowa sesja w warszawie lublinie zdjęcia noworodków w lublinie zdjęcia noworodków w lublinie sesja noworodkowa w lublinie lublin fotograf dzieci lublin fotograf noworodków noworodkowa sesja w warszawie lublinie fotograf dziecięcy lubelskie lublin fotograf noworodków sesja niemowlęca kraśnik lublin noworodkowa sesja w warszawie lublinie sesja noworodkowa lublin fotografia dziecięca lublin sesja noworodkowa w lublinie noworodkowa mini sesja świąteczna w lublinie noworodkowa sesja zimowa w Lublinie noworodkowa sesja w lublinie sesja noworodkowa lublin noworodkowa sesja w warszawie noworodkowa sesja w lublinie noworodkowa sesja w Lublinie noworodkowa, dziecięca sesja swiateczna w Lublinie

© White Pixel Jacek Skrok