1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Studio
 7. Fotobudka
 8. Strefa klienta
 9. Blog

 1. Noworodki
 2. Ciąża
 3. Maluchy
 4. Starszaki

Sesja portretowa, kobiecaSESJE PORTRETOWE NIEDOSTĘPNE DO ODWOŁANIASesja indywidualna to świetna pamiątka oraz pomysł na niebanalny upominek. Zrób sobie prezent, którego pozazdroszczą Ci koleżanki.

sesja portetowa w studio lublin krasnik

SESJE W STUDIO W KRAŚNIKU

SESJA STUDYJNA - promocja sierpniowa - POZOSTAŁE UJĘCIA Z SESJI GRATIS - 280 zł, 8 ujęć, czas trwania sesji 1 godz.
Promocja dotyczy wszystkich pozostałych, niewybranych przez klientów ujęć - pliki zostaną udostępnione do pobrania nieodpłatnie, są to ujęcia nieobrobione i tych dodatkowych ujęć może być w zależności od przebiegu sesji i formy modela około 20-40. Promocja dotyczy tylko sesji realizowanych w studio w Kraśniku (również noworodkowych) i dostępna jest wstępnie i próbnie od 1 do 31 sierpnia 2017 r. Chcemy sprawdzić jak taka promocja będzie funkcjonować, jeśli sprawdzi się i spodoba Wam się to chętnie ją przedłużymy.

SESJA STUDYJNA - promocja sierpniowa - "SESJA BEZ RETUSZU" - 200 zł, 8 ujęć, czas trwania sesji 1 godz.
Nie zawsze retusz jest niezbędny, a rezygnacja z niego skraca nam pracę i pozwala obniżyć ceny sesji, na przykład cena sesji niemowlęcej z retuszem wynosi 240 zł, natomiast bez retuszu 160 zł. W promocji tej retusz nie jest stosowany, ale fotografie poddawane są ogólnemu dopracowaniu kolorów, jasności, kontrastu.
Promocja dotyczy wszystkich sesji tylko w studio w Kraśniku, z wyjatkiem sesji noworodkowych, do krórych retusz jest zawsze niezbędny. Promocja "Bez retuszu" nie może być łączona z promocją "Wszystkie niewybrane ujęcia gratis". Szczegóły promocji znajdą Państwo na podstronie każdej sesji.

fotograf lublin

SESJE WYJAZDOWE

Sesja plenerowa
- pakiet minimum (10 zdjęć do wyboru z całej sesji) - 280 zł
- pakiet standard (15 zdjęć do wyboru z całej sesji) - 370 zł
- każde dodatkowe ujęcie 25 zł
Bezpłatny dojazd do 50 km, powyżej 1,00 zł za każdy kilometr w obie strony
REZERWACJA

fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin fotograf lublin zdjęcie portretowe zmysłowej blondynki, która ma czarne okulary i jasny naszyjnik sesja portretowa pięknej blondynki z Lublina ubranej w czarną, elegancką sukienkę zdjęcie kobiety siedzącej po turecku na tle nowoczesnego budynku w Lublinie w stylizacji czarno-białej piękne ujęcie kobiety leżącej na brzuchu, podpierającej się na łokciach w stylizacji czarno-białej sesja zdjęciowa kobieca wykonana przez White Pixel Jacek Skrok w Lublinie czarno-białe zdjęcie portretowe kobiety w czarnej sukience fotografia czarno-biała przedstawiająca siedzącą kobietę koło niskiego murku, ma ciemne okulary, wiatr rozwiewa włosy sesja portretowa kobiety na tle nowoczesnej architektury w Lublinie zdjęcia portretowe lublinie sesja portretowa lublin lublin portret sesja plenerowa sesja portretowa lublin fotograf slubny Lublin sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin plenerowa sesja portretowa lublin plenerowa sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin sesja portretowa lublin

Fotograf dziecięcy w Lublinie, Profesjonalna sesja dziecięca w Puławach, Studio fotograficzne w Kraśniku

© White Pixel Fotografia Dziecięca Lublin