1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. O mnie
 8. Strefa klienta
 9. Fotobudka
 10. Sprzedam

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki
Firma White Pixel zostaje zawieszona (prawdopodobnie bezpowrotnie) Sesje umówione i w prezencie będą zrealizowane według indywidualnych uzgodnień. Dziękuję za miłą współpracę

Rodzinne sesje plenerowe w Lublinie


sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie

Aktualny cennik 2019 r.

SESJA PLENEROWA - 330 zł, 15 ujęć, (klienci wybierają spośród wyselekcjonowanych udostępnionych do wyboru fajnych ujęć). Czas trwania sesji do 2 godzin.
Plenerowe sesje rodzinne realizuję w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie, w Skansenie lubelskim oraz w parku przy Muzeum Zamoyskich w Kozłówce (za sesje realizowane w Kozłówce pobieram dodatkową dopłatę 50 zł). Zaletą sesji w Ogrodzie Botanicznym jest wiele ciekawych, lekko zacienionych miejsc, jest to bardzo wygodne przy letnich temperaturach, szczególnie z udziałem małych modeli. Rodzinne sesje plenerowe wykonuję również w wekendy.
Nie pobieram dopłaty za dojazd na sesje realizowane w Lublinie. Sesje plenerowe rozpoczynam zwykle po godz. 16 - 17 w zależności od miejsca, kiedy temperatura jest bardziej znośna, a słońce nie jest już tak mocne. Klienci opłacają bilety wstępu dla fotografa. W skansenie i botaniku nie ma datkowych opłat za realizację sesji, jedynie wejściówki za każdą osobę, w Kozłówce wstęp do parku jest bezpłatny.


sesja rodzina kozłówka

Opcje dodatkowe:
Pakiety nie zawierają odbitek papierowych, są dostępne opcjonalnie:
- odbitka w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym z białą ramką 3 zł szt.
(w cenie odbitek zawarty jest koszt przesyłki odbitek do klientów Pocztą Polską ),
- każde dodatkowe ujęcie - 30 zł
- nośnik dvd z wybranymi, wykupionymi ujęciami - 20 zł, płytę z wybranymi, opłaconymi ujęciami przesyłamy Pocztą Polską.

Nie wydaję wszystkich nieobrobionych ujęć, na płycie zapisane są tylko opłacone ujęcia. Wybrane przez Państwa ujęcia poddane są starannej obróbce.

sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie

W celu rezerwacji terminu konieczny jest zadatek w kwocie 100 zł wpłacony na konto według informacji w zakładce Kontakt. Plik podglądowy udostępniam Państwu do wybrania ujęć, udostępniam po 3 dniach roboczych oraz wyłącznie po wpłynięciu na konto pozostałej części dopłaty za sesję. (podglądówka jest galerią flash, z fotkami o rozdzielczości ok. 750 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Czas realizacji (30 dni) liczymy od dnia dopłaty za dodatkowe ujęcia, a jeśli dodatkowe ujęcia nie były zamawiane, to od dnia przysłania wybranych numerów na e-mail. Płytę z wybranymi, opłaconymi ujęciami przesyłamy Pocztą Polską.

sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie

A może RODZINNA SESJA LIFESTYLE?

W domowym zaciszu wszyscy (szczególnie dorośli), są bardziej naturalni i zrelaksowani, a dzieci swobodne i beztroskie. Pokój dziecięcy, gdzie maluchy mają dostęp do ulubionych zabawek, jest doskonałym miejscem do fotografowania ich podczas zabawy. Domowa atmosfera sprzyja ukazaniu relacji miłości, czułości, ciepła rodzinnego..
noworodkowa sesja w kraśniku lublinie

Zobacz więcej zdjęć z rodzinnej sesji lifestyle...

sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie plenerowa sesja rodzina w Kozłówce sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja rodzina kozłówka sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w studio rodzinna dziecięca sesja plenerowa rodzinna dziecięca sesja plenerowa rodzinna dziecięca sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie plenerowa sesja rodzina w Kozłówce plenerowa sesja rodzina w Kozłówce sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie plenerowa sesja rodzina w Kozłówce sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja rodzina kozłówka sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja w plenerze w ogrodzie botanicznym w lublinie sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina lublin sesja rodzina lublin sesja rodzina lublin fotografia rodzinna lublin lublin zdjęcia dzieci

© White Pixel Fotografia