1. Home - Galeria
 2. O mnie
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Sesja w prezencie
 7. Sesja Lifestyle
 8. Blog
 9. Fotobudka

 1. Ciąża
 2. Noworodki
 3. Maluchy
 4. Starszaki
 5. Dzieci

SESJA RODZINNA W STUDIO w Kraśniku, Lublinie i nie tylko ;-)


sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca

SESJE W STUDIO W KRAŚNIKU

SESJA STUDYJNA - promocja sierpniowo-wrześniowa - POZOSTAŁE UJĘCIA Z SESJI GRATIS - 300 zł, 10 ujęć, czas trwania sesji 1 godz.
Promocja dotyczy wszystkich pozostałych, niewybranych przez klientów ujęć - pliki zostaną udostępnione do pobrania nieodpłatnie, są to ujęcia nieobrobione i tych dodatkowych ujęć może być w zależności od przebiegu sesji i formy modela około 20-40. Promocja dotyczy tylko sesji realizowanych w studio w Kraśniku (również noworodkowych) i dostępna jest wstępnie i próbnie od 1 do 31 sierpnia 2017 r. Chcemy sprawdzić jak taka promocja będzie funkcjonować, jeśli sprawdzi się i spodoba Wam się to chętnie ją przedłużymy.

SESJA STUDYJNA - promocja sierpniowo-wrześniowa - "SESJA BEZ RETUSZU" - 230 zł, 10 ujęć, 3 stylizacje, czas trwania sesji 1 godz.
Nie zawsze retusz jest niezbędny, a rezygnacja z niego skraca nam pracę i pozwala obniżyć ceny sesji, na przykład cena sesji niemowlęcej z retuszem wynosi 240 zł, natomiast bez retuszu 160 zł. W promocji tej retusz nie jest stosowany, ale fotografie poddawane są ogólnemu dopracowaniu kolorów, jasności, kontrastu.
Promocja dotyczy wszystkich sesji tylko w studio w Kraśniku, z wyjatkiem sesji noworodkowych, do krórych retusz jest zawsze niezbędny. Promocja "Bez retuszu" nie może być łączona z promocją "Wszystkie niewybrane ujęcia gratis". Szczegóły promocji znajdą Państwo na podstronie każdej sesji.

SESJE WYJAZDOWE

SESJA PLENEROWA - 350 zł, 15 ujęć do wyboru z całej sesji.
Sesje rodzinne wykonuję w skansenie lubelskim, w Kozłówce lub w parku Naukowo - Technologicznym na Felinie w Lublinie. W okolicach Kraśnika według indywidualnych uzgodnień. Dojazd do 50 km od Kraśnika bezpłatny, do Lublina również bezpłatnie, powyżej 1,00 zł km w obie strony.

Sesji nie wykonuję w weekendy.

sesja w studio rodzinna dziecięca

Opcje dodatkowe:
- każde dodatkowe ujęcie 25 zł,
- odbitki w formacie 15x23 cm na papierze jedwabistym - 3,00 szt.,
- płyta dvd z nadrukowaną fotką z sesji - 25 zł,


sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca

SESJA W PREZENCIE
Profesjonalna sesja fotograficzna to oryginalny i niezwykły prezent, który nigdy nie straci na atrakcyjności. Zdjęcia z sesji przetrwają dłużej niż wszystkie misie, lalki i samochodziki razem wzięte ;-).
sesja w prezencie lublin warszawa
Dostępne są niestandardowe, ręcznie robione zaproszenia na sesję noworodkową w cenie 20 zł.sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca

Po wykonanej sesji, w dniu sesji następuje dopłata pozostałej, uzgodnionej kwoty. Plik podglądowy udostępniam tylko wtedy, kiedy zostanie dokonana dopłata (podglądówka jest plikiem pdf, z fotkami o rozdzielczości ok. 500 pikseli - dłuższy bok, w podglądówce fotki mają naniesiony znak wodny i są nieobrobione, obróbce poddawane są tylko wybrane przez Państwa). Do pliku podglądowego selekcjonuję tylko fotki najlepsze technicznie i na odpowiednim poziomie. Nie wydaję i nie sprzedaję nieobrobionych plików.

Za dodatkowe, wybrane ujęcia płacą Państwo przelewem 30 dni od wysłania numerów wybranych ujęć, przed podaniem linku do pobrania obrobionych plików lub przed wysłaniem płyty z plikami Pocztą Polską (opcja z płytą).REZERWACJA

sesja w studio rodzinna dziecięca plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w Kozłówce plenerowa sesja rodzina w Kozłówce sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca plenerowa sesja rodzina w Kozłówce plenerowa sesja rodzina w Kozłówce plenerowa sesja rodzina w Kozłówce sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja w studio rodzinna dziecięca sesja w studio rodzinna dziecięca sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim plenerowa sesja rodzina w skansenie lubelskim sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka sesja rodzina kozłówka

Stylizowana sesja rodzinna w parku pałacowym w Kozłówce.


sesja rodzina stylizowana lublin kozłowka sesja rodzina stylizowana lublin kozłowka sesja rodzina lublin sesja rodzina lublin sesja rodzina lublin sesja rodzina lublin sesja rodzina lublin fotografia rodzinna lublin fotografia rodzinna lublin fotografia rodzinna lublin fotografia rodzinna lublin fotografia rodzinna lublin fotografia rodzinna lublin fotograf dzieci lublin lublin zdjęcia dzieci plenerowa sesja dziecięcia lublinie zdęcia rodzinne kozłówce fotograf rodzinny lublin kraśnik sesja rodzinna plenerowa lublin fotografia dziecięca rodzinna lublin

Sesja rodzinna w Lublinie to niezwykła i piękna pamiątka.

© White Pixel Fotografia Lublin