fotografia dziecięca lublin
 1. Home - Galeria
 2. Blog
 3. Oferta
 4. PROMOCJE
 5. Kontakt
 6. Rodo
 7. O mnie
 8. STUDIO
 9. Strefa klienta
 10. Fotobudka
 11. Sprzedam


STUDIO FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ, RODZINNEJ W KRAŚNIKU, LUBLINIE i nie tylko ;-)

ZAPRASZAMY DO STUDIO W KRAŚNIKU

Ukochane miejsce, gdzie wyczarowujemy dla Was, ale i czasem dla siebie, najpiękniejsze fotografie. Tutaj jesteśmy władcami światła i cienia, a mnóstwo softboksów, lamp, modyfikatorów, blend pomaga nam w tym. Tutaj w pełni możemy skupić się i poświęcić pracy z Wami. W pomieszczeniu zagospodarowanym od podłogi do sufitu trzymamy dla Was masę akcesoriów, stylizacji, teł, dodatków. Wszystko to zbieramy od 5 lat, a pomaga nam to, niezależnie od waszego wieku, czyli od 7 miesięcy do 99 lat, tworzyć rzeczy piękne i niezapomniane. Lubimy to miejsce, jesteśmy tutaj niezależni od pogody, słońca, mrozu, wiatru itp., w lecie jest chłodno, w zimie cieplutko. Mamy tu pod ręką wszystko o czym możemy zamarzyć (no dobrze, jeśli chodzi o akcesoria nasze marzenia nie mają ograniczeń).

ZAPRASZAMY WAS DO NASZEGO MAŁEGO ŚWIATA, DO NASZEJ PRZYGODY ŻYCIA, przygody, którą wyłącznie Wy pozwalacie nam przeżywać i cieszyć się nią ;-)


 studio fotografia dziecięca kraśnik lublin

Dostępne jest 7 dni w tygodniu, ale tylko w uzgodnionych, zarezerwawanych godzinach. Drodzy Państwo, po studio chodzimy we własnych ciapach, zapominalscy śmigają w skarpetkach, czyste buty zakładamy tylko do sesji ;-) z tego względu, że praca z małymi modelami wymaga, aby podłoga była nienagannie czysta.


Dni powszednie - 10.00 - 19.30
Sobota - 10.00 - 19.30
Niedziela - 12.00 - 17.30
Proszę o przychodzenie na sesję maksymalnie 10 minut przed umówioną godziną, najlepiej punktualnie ;-) niewielkie opóźnienia nie są problemem, wiadomo z dzieciakami nie jest tak łatwo się wybrać. Sesje lifestyle dostępne również w niedzielę. Sesji plenerowych i noworodkowych nie realizuję w niedzielę. Nie wykonuję zdjęć do dokumentów.
Jeśli chcieliby Państwo, zupełnie niezobowiązująco, porozmawiać o sesji i spotkać się w studio w Kraśniku, zachęcam do kontaktu ;-)


© White Pixel Fotografia Lublin