fotografia dziecięca lublin
  1. Home - Galeria
  2. O mnie
  3. Oferta
  4. Kontakt
  5. PROMOCJE
  6. Strefa klienta
  7. Prezent
  8. Blog
  9. STUDIO
  10. Fotobudka


STUDIO FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ, RODZINNEJ W KRAŚNIKU, LUBLINIE i nie tylko ;-)

ZAPRASZAMY DO STUDIO W KRAŚNIKU

Ukochane miejsce, gdzie wyczarowujemy dla Was, ale i czasem dla siebie, najpiękniejsze fotografie. Tutaj jesteśmy władcami światła i cienia, a mnóstwo softboksów, lamp, modyfikatorów, blend pomaga nam w tym. Tutaj w pełni możemy skupić się i poświęcić pracy z Wami. W pomieszczeniu zagospodarowanym od podłogi do sufitu trzymamy dla Was masę akcesoriów, stylizacji, teł, dodatków. Wszystko to zbieramy od 5 lat, a pomaga nam to, niezależnie od waszego wieku, czyli od 7 miesięcy do 99 lat, tworzyć rzeczy piękne i niezapomniane. Lubimy to miejsce, jesteśmy tutaj niezależni od pogody, słońca, mrozu, wiatru itp., w lecie jest chłodno, w zimie cieplutko. Mamy tu pod ręką wszystko o czym możemy zamarzyć (no dobrze, jeśli chodzi o akcesoria nasze marzenia nie mają ograniczeń).

ZAPRASZAMY WAS DO NASZEGO MAŁEGO ŚWIATA, DO NASZEJ PRZYGODY ŻYCIA, przygody, którą wyłącznie Wy pozwalacie nam przeżywać i cieszyć się nią ;-)


 studio fotografia dziecięca kraśnik lublin

Dostępne będzie 7 dni w tygodniu tylko w uzgodnionych godzinach.
Studio funkcjonuje tylko w umówionych, zarezerwowanych godzinach. Drodzy Państwo, po studio chodzimy we własnych ciapach, zapominalscy śmigają w skarpetkach ;-)

Dni powszednie - 9.30 - 19.30
Sobota - 9.30 - 16.00
Niedziela - 12.00 - 15.30

Sesje w studio w niedzielę za dodatkową opłatą 50 zł. Sesji plenerowych nie realizuję w niedzielę.
Jeśli chcieliby Państwo, zupełnie niezobowiązująco, porozmawiać o sesji i spotkać się w studio w Kraśniku, zachęcam do kontaktu ;-)


© White Pixel Fotografia Lublin