1. Home - Galeria
  2. Blog
  3. O mnie
  4. Oferta
  5. PROMOCJE
  6. Kontakt
  7. Rodo
  8. Studio
  9. Strefa klienta
  10. Fotobudka

MINI SESJA ŚWIĄTECZNA 2018 r.

Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa zaprosić na mini sesje świąteczne.
Sesje będą realizowane w naszym studio w Kraśniku.Drodzy Państwo,
w związku z pojawiającymi się pytaniami czy mini sesje świąteczne będą dostępne po Świętach, dajemy taką możliwość. Sesje mogą być realizowane według indywidualnych uzgodnień zarówno po świętach jak i po Nowym Roku.
Jest to przecież pamiątka nie tylko na kilka świątecznych dni, ale na całe życie ;-)

Cena mini sesji - 150 zł
Jedna sesja dotyczy jednej rodziny. Jeżeli na sesję przychodzą dwie rodziny płacą 2 x 150 zł.

Otrzymują Państwo
5 ujęć wybranych przez siebie z całej sesji i 5 odbitek w formacie 15 x 21 cm
Wybrane i opłacone pliki z sesji udostępniam w formie elektronicznej do pobrania.

Terminy sesji - według indywidualnych uzgodnień.

dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie

Stylizacje
Sesję wykonujemy na dwóch różnych tłach (stylizacje są z ubiegłego roku, do stylizacji jasnej nie będzie sztucznego śniegu). Ujęcie rodzinne tylko na ciemnym tle. Nie zapewniamy ubrań do sesji. Dzieciaczki, które jeszcze nie siedzą, na mini sesji świątecznej występują na rękach rodziców ;-)

Jak wybieramy ujęcia
Najpiękniejsze ujęcia wybiorą Państwo z podglądowej galerii ( wykonanej w małej rozdzielczości ze znakiem wodnym), udostępnionej do 3 dni od dnia sesji, po uregulowaniu przelewem dopłaty 100 zł lub przesłania potwierdzenia wpłaty. Pliki wybranych ujęć prześlemy na maila. Istnieje możliwość wysyłki odbitek listem poleconym Poczty Polskiej w cenie 10 zł.

Dodatkowe ujęcia
Dodatkowe ujęcie wraz z odbitką kosztuje 27 zł, dodatkowa odbitka 3 zł.

Czas realizacji
Plik podglądowy z mini sesji 1-2 grudnia zostanie przygotowany do 4 grudnia. Wszyscy klienci, którzy wybiorą ujęcia do 8 grudnia bedą mieli gotowe do odbioru lub zostaną im wysłane Pocztą Polską 14 grudnia. Zdjęcia z z ostatnich sesji 8-9 grudnia, będą do odbioru osobistego w studio w Kraśniku. Nie gwarantujemy, że Poczta Polska doręczy zdjęcia przed świętami.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Rezerwacja
Tel. 783 665 044, mail - whitepixel4@gmail.com
Warunkiem rezerwacji pożądanego terminu jest sprawdzenie dostępności i wpłata zadatku w kwocie 50 zł. Brak wpłaty i przesłania dowodu wpłaty po 48 godzinach automatycznie anuluje rezerwację.

DANE DO PRZELEWU:
Jacek Skrok, ul. Kopernika 6/33, 23-200 Kraśnik,
(studio funkcjonuje tylko w godzinach umówionych sesji),
nr konta 65 1020 3235 0000 5402 0040 2974
W tytule wpłaty należy napisać "mini świąteczna, imię i nazwisko, data, godzina, nr telefonu, wiek dzieci".

Dopłata
Dopłatę należy uregulować przelewem po wykonaniu sesji. Plik podglądowy udostępniony zostanie po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia. W tytule przelewu proszę o wpisanie - "dopłata do mini sesji świątecznej w dniu, o godz. imię i nazwisko."


dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie

Zmiana terminu
Prosimy o kontakt mailowy 2 dni przed sesją i potwierdzenie, że dziecko jest zdrowe. W przypadku choroby proszę o możliwie jak najszybszy kontakt w celu anulowania rezerwacji i ustalenia innego terminu. Jeśli okaże się to niemożliwe zadatek zostanie zwrócony. Nie pojawienie się w zarezerwowanym terminie lub pojawienie się z tak dużym opóźnieniem, że wykonanie sesji przed kolejną następujacą będzie niemożliwe, skutkuje przepadkiem zadatku. Rezygnacja w dniu sesji również skutkuje przepadkiem zadatku.
Drodzy Państwo, po studio chodzimy w ciapach, zapominalscy w skarpetkach ;-) Prosimy, aby dzieci nie przychodziły do studio w obuwiu, w którym będą na sesji tzn. czyste obuwie zakładamy przed sesją.


dziecięca sesja świąteczna w Lublinie

SESJA ŚWIĄTECZNA PREZENTEM POD CHOINKĘ DLA NAJBLIŻSZYCH OD CIEBIE

Oglądając galerię zdjęć z sesji świątecznej przekonacie się, że jest to piękna, niepowtarzalna pamiątka. Pamiątka, którą to właśnie Wy możecie przekazać w formie prezentu pod choinkę najbliższym, może dzieciom, wnukom, chrześniakom itd. Idę o zakład, że z prezentów, które kupicie pod choinkę za 5 - 10 lat nie zostanie jeden maly ślad, ale tak piękne fotografie będą cieszyć kolejne pokolenia do końca świata. Może w święta będziecie zbyt daleko, żeby przesłać malutki prezencik, a taki upominek z pewnością będzie oglądany przy świątecznym stole i zawsze będzie kojarzył się z ciocią, babcią, która wpadła na tak wspaniały pomysł ;-)

rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Co to właściwie znaczy? Co sprawia, że ulegamy atmosferze świąt. Dla każdego to coś innego, coś osobistego, utkanego ze wspomnień, przeżyć, oczekiwań. Jest jednak kilka wspólnych wartości, które tworzą ten wyjątkowy czas. Rodzinne spotkania z najbliższymi, melodie najpiękniejszych kolęd, pachnąca lasem, połyskujaca kolorami i swiatełkami choinka. To wszystko działa kojaco i pozytywnie. Stymuluje nasze zmysły do przeżywania radości i szczęścia.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

MINI SESJA - wstępem do Świąt

Boże Narodzenie - czas radości i jednocześnie refleksji. Zwalniamy tempo, wyciszamy się. Nawet gorączka przygotowań i przedświąteczne zakupy nie przeszkadzają nam za bardzo. Traktujemy je jako wstęp do czegoś ważnego. I w końcu nadchodzi Wigilia. Ciepły, przytulny dom, cudowny klimat światełek, świątecznie przystrojony, pachnący stół, pyszne jedzenie, wyczekane prezenty, wspólne kolędowanie i my, uśmiechnięci, pięknie ubrani, w doskonałych humorach. A gdyby do tego spadł śnieg i stworzył baśniowy klimat, to spełniłyby się już wszystkie marzenia naszych dzieciaczków, zresztą nie tylko ich.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

SESJA ŚWIĄTECZNA DLA RODZEŃSTWA

Każda mała dama wie, że super mieć starszego brata. A jeszcze bardziej doceni ten fakt, kiedy oboje dorosną. Podziękują wtedy rodzicom, że zdecydowali się na sesję. Za to, że przygotowali nie tylko ich, ale również siebie do wspólnego, rodzinnego zdjęcia, które teraz jest cenną pamiątką.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

ZDJĘCIA Z MINI SESJI ŚWIĄTECZNYCH - BEZCENNA PAMIĄTKA

W rodzinnych albumach ważne miejsce zajmują zdjęcia naszych rodziców i dziadków. Z jaką radością podziwiamy młodą, piękną dziewczynę z bukietem kwiatów, to babcia i przystojnego chłopaka z szarmanckim uśmiechem, to dziadek. Młodą parę, z miłością wpatrzoną w siebie, to rodzice. Małego brzdąca w objęciach rodziców, to ja. Jak cudownie móc na nich patrzeć, porównywać czy jesteśmy do nich podobni, czy mamy ten sam uśmiech?


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

ŚWIĄTECZNE ZDJĘCIA Z MINI SESJI W RODZINNYM ALBUMIE

Robiąc zdjęcia wspólnie z dziećmi, lub tylko sobie, dajemy im cząstkę siebie, zapisujemy wspomnienia. Będą miały kiedyś wielką wartość, gdy nasze dzieci, potem wnuki dorosną. Też będą sięgać po album, podziwiać nas, szukać podobieństw. Zadbajmy, aby nie były zawiedzione ;-)


dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie

ŚWIĄTECZNĄ ATMOSFERĘ WARTO ZATRZYMAĆ NA DŁUŻEJ

Spotkania rodzinne to okazja do rozmów bez spoglądania na zegarek. Mamy czas, żeby cofnąć się myślami do naszych świąt z dzieciństwa. To zawsze wywołuje emocje. Jest to świetna okazja do przejrzenia rodzinnych albumów fotograficznych i wysłuchania anegdot seniorów o prababci czy pradziadku.


rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie

MINI SESJA ŚWIĄTECZNA - piękne wspomnienia dla naszych dzieci

Nasze zdjęcia świąteczne zrobione na mini sesjach, też będą kiedyś tematem rodzinnych wspomnień przy świątecznym stole. Dlatego ten wyjątkowy czas, urzekający niezwykłą atmosferą, warto zatrzymać na dłużej. Zdjęcia świąteczne są nie tylko dla nas, są przede wszystkim utrwaleniem wspomnień dla naszych dzieci i wnuków.


dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie

Dziecięca mini sesja świąteczna w studio w Kraśniku

Zdjęć z sesji zwykle nie doceniamy w momencie ich powstawania. Gdy odbieramy gotowe zdjęcia od fotografa, jesteśmy pełni euforii, oglądamy, podziwiamy, chwalimy się rodzinie i znajomym. Potem odkładamy do pudełka, lub wklejamy do albumu i trochę zapominamy. Ale jakie to szczęście, że te zdjęcia są i czekają cierpliwie na kolejne zachwyty, jeszcze większe niż za pierwszym razem.


mini sesja świąteczna Lublin mini sesja świąteczna Lublin mini sesja świąteczna Lublin mini sesja świąteczna Lublin mini sesja świąteczna Lublin mini sesja świąteczna Lublin mini sesja świąteczna Lublin dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie dziecięca sesja świąteczna w Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie rodzinna-dziecięca mini sesja świąteczna w studio w kraśniku, Lublinie


Zapraszamy na mini sesje świąteczne do studio w Kraśniku

Zobacz więcej

Strona Główna

Noworodki

Maluchy

Starszaki

Sesja Komunijna

Sesja Rodzinna

Sesja Ciążowa

Sesja Domowa

Zapytaj

Oferta

O mnie

Rezerwacja

tel. 783 665 044

whitepixel4@gmail.com

Oferta specjalna

Sesje w prezencie

Dołącz do nas ;-)

obserwuj nas na google plus facebook

© White Pixel Fotografia Lublin